Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan bízhatnék újra a nőkben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízhatnék újra a nőkben?

Figyelt kérdés

Több éve volt egy rosszul sikerült kapcsolatom, azóta nem sikerült kialakítanom kapcsolatot, se egyéjszakást, se komolyat. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy lehet olyan, hogy tényleg szerethet egy lány, valahányszor ismerkedési szituációba kerülök egy lánnyal, egyből "behúzom a kéziféket", mondom magamnak, hogy úgyis csak pótléknak kellenék, mert akit igazán akar, foglalt, vagy nem szereti viszont.


Lassan mérgezi az életem, egyszerűen nincs aki kimozdítana a mndennapi vegetálásból. Hgyan tudnék újra bízni a nőkben?


23/F



2020. okt. 27. 20:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
9%
10, nő választ, ez van...
2020. okt. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
11. Nincs ráírva senki homlokára, hogy ki milyen. Zsakbamacska.
2020. okt. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
12, inkább ne mutogass senkire a rossz választásod miatt, mert te döntesz. Attól h hülye vagy, s csak a hazugságot látod, az nem másnak a baja. Ahol én döntök, s rosszul döntök, nem okolhatok semmit és senkit a rossz döntésem miatt, mert én követtem el. Felelősség tudod... Hallottál már róla? Vagy csak a felelősséghárításról te is? S csodálkoztok rajt, h miért ez a véleménye az épeszű fickónak rólatok.
2020. okt. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nő választ? Az igen. Rövid, de velős mondat, amit gyökér, paraszt, sekélyes nők mantráznak. Én férfiként választok minden esetben, és ha ezt hallanám, szánalmasnak tekinteném azt a nőt, bármilyen jól is nézhet ki, kuka, azonnal.
2020. okt. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
14-es, én sem mondtam azt h nem kukázom a szarember nőket, de próbálj meg úgy hozzáérni h ő nem akarja... Szóval bármikor megfejelhet téged pár év börtönnel ha érdekei úgy kívánják. Nyilván sok olyan van aki ezzel nem él vissza, de nagy ám az isten állatkertje, s az egyéni kicsinyes önző érdekek mindig feljebbvalók számukra.
2020. okt. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolúte rossz irányból fogod meg a problémát, előszőr is magadban kellene megtanulni bízni, meg hinni, a szavaidból sokkal inkább az tükröződik hogy önbizalom hiányod van és nem bízol magadban hogy elég lehetsz egy nőnek, mint hogy a női nemben nem bíznál
2020. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

16! Ti "önbizalomhiány-hívők" egyáltalán miért léteztek? Ha valaki nem tud vezetni, akkor nem tud vezetni! Hiába, van önbizalma, hogy tud, ha nem tud, és nekimegy mindennek.

Az önbizalom egy reakció, amit a külvilágra adsz! Ha valami nem megy, akkor nem fogod csinálni, ennyi, az nem önbizalom hiány, én például nem fogok nekiállni holnap villanyt szerelni, és tudod miért? Mert nem vagyok villanyszerelő basszus! Ez nem önbizalom kérdése, hanem józan helyzetbelátás. Csak marha könnyű azt mondani, hogy "önbizalomhiányosvagy" sokkal könnyebb, mint kimondani, hogy igen te ronda/ügyetlen vagy. Ez van.

2020. nov. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy észre vetted-e hogy konkrétan témánál maradva, nem villanszerelésnél, általában a pocakos, mackó nadrágos janik virítanak a gyönyörűbnél, gyönörűbb lányok melett miért, mert kur.ára szarnak rá hogy kimit gondoll róluk, hogy néznek ki, stb, és ez a fajta "önbizalom" imponál a nőknek nem picit, amúgy is arról volt szó a kérdésben hogy, hogy bízon a nőkben szerintem nem hogy a másiknemben, de bárkiben rohadtul nehéz lenne bízni, ha még magadban se vagy képes bízni.
2020. nov. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

" általában a pocakos, mackó nadrágos janik virítanak a gyönyörűbnél, gyönörűbb lányok melett miért, mert kur.ára szarnak rá hogy kimit gondoll róluk, hogy néznek ki,"


Erre csak annyit írnék, NEM IGAZ! Ez ilyen urban legend, sokaktól hallom, de nem látom!


" és ez a fajta "önbizalom" imponál a nőknek nem picit,"


Ez se igaz, hidd el, én tudom, mikor ilyen voltam semmivel nem voltam népszerűbb mint manapság.


"amúgy is arról volt szó a kérdésben hogy, hogy bízon a nőkben szerintem nem hogy a másiknemben, de bárkiben rohadtul nehéz lenne bízni, ha még magadban se vagy képes bízni."


Aki magában feltétlenül bízik az elbizakodott, vagy öntelt/beképzelt. Általában minél butább valaki, annál inkább bízik abban, hogy ő okos. A saját magadban való kétkedés, és saját magad helyén kezelésé az, ami az ész jele.


Azt kelleen végre felfogni, hogy az önbizalom hiány egy ócska sallang duma. olyan nincsen, hogy önbizalomhiány, olyan van, hogy helyén kezeli magát valaki, az nem önbizalomhiány! 84-es IQ-val pl. ne akarj programozó matematikus lenni. Ennyi.

2020. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha a nőket emberszámba veszed, elbuktad. Amíg úgy kezeled, mint egy tárgyat, addig jó. Ha sokáig sipákol akkor ki kell vágni, mint egy megromlott palizert. Másik megoldás a maiakkal nincs. Nyilván azért nézz ki valahogy, meg legyél náluk jobb fényévekkel, akkor mennek majd mint légy a szrra. pl: ő 2k-t keres, te keress 2M-et. Ő kicsit husis, te légy szálkás, kigyúrt. Ő buta, te légy okos. Érted? Mindig flejebb akarnak választani. Nyilván ha megelégszel az 1ik példánnyal, akkor ott maradsz nála. Elhagyni nem fog, mert jobbat nem talál, s nálad a döntés. Ezeket a szjbabaszott misz madamokat meg hagyd a pcsbe, kiállítani a Dunapartra mind, azt sortűz.
2020. nov. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!