Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Viszonzatlan szerelmet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelmet hogy lehet végleg elfelejteni?

Figyelt kérdés

Nem zavarnak a rossz tulajdonságai, nem tereli el a figyelmemet hobbi vagy valami más, de nagyon fáj. Mit kell csinálni, hogy elmúljon? Úgy érzem eleget vártam, hogy vége legyen.

Olvastam az összes hasonló kérdést de ha voltak tippek azokat megcsináltam es nem váltak be, a többi válasz meg "én is ilyen helyzetben vagyok" volt. Olyasmit szeretnék ami tényleg működik és nem öngyilkosság.



2020. okt. 29. 06:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Elmulik majd. Nekem jegyesem volt, aki megcsalt. 2 evig pokolian fajt.
2020. nov. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%
Csak olyan fele myiss aki legalább valamennyire tetszik neked. Csak azért ne nyiss valaki felé, hogy kigyógyulj.
2020. nov. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
25%

Honnan tudod hogy viszonzatlan? Odamentél hozzá és mondtad neki hogy szereted vagy hogy?


Szabad tudni bővebben?

2020. nov. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
11%

Nekem az segített, hogy MEGGYÓNTAM A BÁLVÁNYIMÁDÁST GYÓNTATÓSZÉKBEN! (Főleg azért, mert "isteníted" tudat alatt...)


Én egyszerre KÉT HASONLÓ KISUGÁRZÁSÚ, EGYFORMA KERESZTNEVŰ "pasi" ismerőseimmel voltam így. MINTHA ELVÁGTÁK VOLNA A MÉLY FÁJDALOMÉRZETET!


A felfokozott zavarodottság érzésem is elkezdett kitisztulni. HIHETETLEN MEGKÖNNYEBBÜLÉS! Egészen más lett minden, összeállt a fejemben a valóság.


Ui: nyugodtan próbáld ki! SAJNOS EZEKET ÉRDEMES BŰNKÉNT TUDATOSÍTANI ÉS BÁLVÁNYOZÁS CÍMÉN "elengedni" az Életedből...

2020. nov. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Hátha még másoknak is jól jön ez a tanács, akik valamilyen hasonló GYÖTRELEMTŐL SZENVEDNEK...


"Szerelem, szerelem, ÁTKOZOTT GYÖTRELEM" - valamelyik nóta így szól a régi időkből. Sajnos igaz is...


Na meg olyan érzés is tud lenni, mintha KÖLDÖKZSINÓRON LÓGNA az életed. (Most már sikerült elválasztanom magamban a két különböző személyiséget - a valóságban is egészen másként "funkcionálnak".)


Ui: az egyikkel javult a BIZALOM MINŐSÉGE. (Amelyiket előbb ismertem, és akihez ELŐBB KÖTŐDTEM...) A másikkal nem érdemes már foglalkozni semmilyen szinten. Két emberre nincs kapacitása senkinek.

2020. nov. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
95%

Kezdj el sportolni de tényleg!! Legyél mindig csinos, ne hagyd el magad☺️ Tudom hogy mennyire fájdalmasan nehéz, én már az idegosszeroppanas szelen alltam. Aztan jott egy fordulat, elkezdtem edzeni mondhatni úgy szebb lettem.. rengeteget dolgoztam, baratokkal voltam, sorozatot néztem. NINCS SZUKSEGED OLYANRA AKINEK NINCS SZUKSEGE RAD!!! JEGYEZD MEG.

EROSNEK KELL LENNI MINDADDIG MÉG VALAKI MELLETT NEM LEHETSZ GYENGE!!! Évekig szenvedttem. Most ha vissza tekintek csak sajnalom magam mert hiaba valo volt!! Miutan helyre tettem az eletem megkellett tanulnom boldognak lenni "egyedul"

Es most itt van velem az igazi akiért hálát adok hogy van nekem. Orulok hogy nem massal jottem ossze hanem vele. Legy turelmes es boldogabb leszel mint hinned!!! :)))

2020. nov. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
72%

én azért nem tudtam elfelejteni valakit, mert folyamatosan reménykedtem, hogy visszajön + magamat hibáztattam, hogy én mondtam valamit rosszul, és amiatt ment el.

ez a kettő dolog nem engedte hogy túllépjek.

azért is reménykedtem, mert valamilyen szinten hitegetett az illető. végülis rászántam magam, hogy őszintén beszéljek vele, és kicsikarjam belőle, hogy nem akar tőlem semmit. ez kellett nekem, hogy a szemembe mondja. akkor is ha ez kellemetlen, de kellett. ez nekem mondhatni perceken-órákon belül meghozta a megkönnyebbülést, az elengedést.

onnantól kezdve nem érdekelt az ember. utólag pedig rájöttem, hogy nem én voltam a hibás. legfeljebb csak magamat adtam, ami ha neki nem tetszett akkor nem voltunk amúgy se egymáshoz valók. de nem bántottam, nem csináltam semmi olyat, ami nem helyénvaló, tehát nem volt oka a bűntudatnak.

remélem, segített, amit leírtam. drukkolok neked.

2020. nov. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!