Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Introvertált férfival az élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált férfival az élet?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem segíteni...én extrovertált nő vagyok, párom introvertált. Hosszú távon jól működhet? Nagyon érzelmes típus, ráérez ha szomorú vagyok, abszolút érzem hogy szeret. 3.hónaposak vagyunk lassan összeköltözünk...
2020. nov. 7. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk fordítva van, én vagyok az introvertált, a barátom extrovertált, és jól megvagyunk. Persze ez attól is függ, milyen mértékű intro- és extrovertáltságról van szó. Én idegeneknek, egyszerű ismerősöknek nagyon nehezen nyílok meg, viszont a párommal nagyon sok mindenről tudok beszélgetni.
2020. nov. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

Mi az, hogy "introvertált"?


A.: Depis, beforduló, unalmas.

B.: Szeret egyedül lenni, és rühelli a sok köcsög társaságát.


Melyik?

2020. nov. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2#


B

2020. nov. 7. 13:13
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Ha "B", akkor jó, a legjobb! Inkább, mintsem bulizni, meg meccsekre járjon, meg ott lógjanak a kretén haverjai.
2020. nov. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azzal sosincs baj ha a no introvertalt es a pasi forditva extro...rengeteg ikyen van es mukodik. Akkor van gond ha a pasi ilyen. A nő elobb v utobb elhagyja
2020. nov. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
Úgyis le fogsz lépni valami nagypofájú, beképzelt, extrovertált pasassal, amint lehetőséged lesz rá.
2020. nov. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6#


Már 14 évesen se a nagyszájú beképzelt fazonokra buktam :-)

2020. nov. 7. 17:50
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én introvertált férfi vagyok. Most lett vége a kapcsolatomnak egy extrovertált nővel. Amikor együtt voltunk állandóan elvárta, hogy valami szépet mondjak vagy érdekes témával rukkoljak elő...én viszont szerettem volna csendben egymás társaságában üldögélni. Akkor untam meg az egésszet amikor minden közösen eltőltött alkalomkor extrovertált férfiakról áradozott. Nem tartom magam unalmas személynek de van amikor egyszerűen nem akarok feleslegesen beszélni. Nem hibáztatom őt, neki erre volt igénye. Örvendek, hogy szakítottunk mert sokszor úgy éreztem, hogy nem lehetek önmagam mellette.
2020. nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8#


Köszönöm hogy leirtad! Én nagyon jól elvagyok mellette csendben, néha ugyan fejben kattogok azon hogy szeretné e hogy beszéljek vagy neki is jó e igy, de alapvetően én is befelé fordulóbb lettem 2-3 éve. Nekem elég, ha összebújva csendben elvagyunk. Akkor ezzel nem lövök mellé :-)

2020. nov. 7. 23:35
 10/10 anonim ***** válasza:
A kezdeti lelkesedés elmúltával lesz vége általában.
2020. nov. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!