Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém az unokatestvé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém az unokatestvérem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 33 évesek vagyunk mindketten. Igazából sok sok év kimaradt. Kb 10 évesek lehettünk, amikor utoljára találkoztunk. Aztán bejelölt egy platformon. Nem ismertem meg de aztán leírta,hogy ki ő. Hamar találkoztunk is,olyan volt,mintha mindig is ennyire közel lettünk volna egymáshoz. Én sosem érzékeltem vele,hogy a testvéri szeretnél többet éreznék,de ő mostanában álmodik rólam és mondja, hogy mi lenne ha nem lennénk testvérek,tuti elcsábítana,lelkitársak vagyunk. Az utóbbi tényleg igaz is..nagyon szeretem őt,de ő már mintha máshogy nézne rám. Félek megkerdezni mit érez...mi van ha többet érez? Mivan ha nem gondol bele,hogy első unokatestvérek vagyunk? Nekem nincs párom, de van egy fiam akivel imádják egymást. Neki van családja. Nem akarom ,hogy eltűnjön az életünkből, de félek elfog. Egy nő megérzi ha máshogy néznek rá...érzem,hogy van valami a szemében.
2020. nov. 25. 12:25
 1/8 Hellmano ***** válasza:
96%
Ezt felejtse el nagyon hamar mondd meg neki.
2020. nov. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tűzzel játszol.
2020. nov. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Uristen.
2020. nov. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Simán lehet, de akkor meg el kell küldeni, hacsak nem vagytok c-típusú miskolciak, mert ott divi az ilyesmi.
2020. nov. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem,nem vagyunk c típusú miskolciak. És én sem vagyok beteg elméjű,reméltem ő sem. De valószínű túl kell ezen lennem és hagyni őt ha tényleg nem látom rosszul ezt
2020. nov. 25. 12:52
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Ez akkor is beteg. Én leállítanám.
2020. nov. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Állítsd le. Milyen példát mutatnál a fiadnak, ha engednél a kuzinnak?
2020. nov. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem eszembe sem jutna engedni. Mégcsak azt sem mondom,hogy félreérthetően viselkedem,mert nyilván nem.
2020. nov. 25. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!