Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szerelmes egy srác akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes egy srác akkor tényleg hajlamos dögösnek és szexinek tartani a barátnőjét vizes kócos hajjal is?

Figyelt kérdés

Sose éreztem magam valami szépnek, de a jelenlegi párom folyamatosan a leglehetetlenebb helyzetekben bókol. Legutóbb közölte, hogy mennyire szexinek tartott, mikor vizes kócos hajjal és pizsamában ültem a kamera előtt a videóhívásban.

Fiúk, alapból szexi szerintetek az ilyesmi? Vagy csak a szerelem beszél belőle?


21/L



2020. nov. 28. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szexi, igen.
2020. nov. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem szerelem kérdése..
2020. nov. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Nem csak a barátnőmet.
2020. nov. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lányoknak gyakran torz képük van arról, hogy mi is a szexi. A kacsaszáj pl. nem szexi.
2020. nov. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Engem szerelemtől függetlenül vonz, ha egy csajnak vízes és "kócos" a haja.
2020. nov. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Ez tök egyedi. Nekem a göndör/hullámos/kócos haj a favorit. Ha vizes ha nem, és sokkal szexibbnek tartom mint a szögegyenes hajat. Szóval valószínűleg a párod is csípi az ilyesmit. a kicsit vadócabb megjelenést.
2020. nov. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy vizes, kócos haju nö lehet dögös és szexi! Még akkor is ha nem vagyok bele szerelmes. Egy nö akkor is lehet dögös és szexi amikor reggel, álmosan, szédelegve, kocos hajjal, nem igazán illatos lehelettel, alvástol gyürött arccal kitámolyog a mosdoba!!!

"Fiúk, alapból szexi szerintetek az ilyesmi? Vagy csak a szerelem beszél belőle?" Is-is!!!

2020. nov. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, jól esett ezt olvasni. Jó látni, hogy valóban többen is ezen a véleményen vagytok. 🤗
2020. nov. 29. 23:04
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A vizes haj mindig szexi ahogy a pizsama is :D
2021. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!