Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit vegyek karácsonyra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek karácsonyra a barátomnak?

Figyelt kérdés

Barátom rendőrként dolgozik +személyi edző és fogalmam sincs mit lehetne venni neki már

Nem akarok parfümöt vagy felsőt venni mert más az ízlésünk a ruha teren meg mindig más fajta parfümöt használ

Tudnátok segíteni ötletek hogy mit vehetnék neki?

Barátom 22 éves


2020. dec. 16. 19:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Te meg mit nem ertesz azon hogy tiszthelyettesi alatt is van kozrendor?


[link]


Itt irja, hogy 1-1.5 eves kepzes kereteben, vagyis 20 eves korara lehet barki rendor.

2020. dec. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hidd azt..

Haverom 18 évesen kezdte Miskolcon és 21 évesen végzett..

Elő példa... Nem az internet hülyesége

2020. dec. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%
Akkor kerdezd meg a haveordat, hogy van e tiszthelyettes alatti fokozat.
2020. dec. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%
2020. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#15

Nekem van ilyen.. Jogosan hordom..😎😎



#14. Drága kedves barátom! Nincs alatta fokozat.. Takarító van bent az örsön, de járőr fokozat alatt nincs semmi.. Egy ügyintézo se kell már, mert a rendőr urak mindent megtesznek..


A tisztibe ne menjünk bele. Oda is kell a fizikai teszt, plusz komoly elméleti..


Ja és nem kell megkérdeznem a haveromat... Hülyének nézne engem ha olyat kérdeznék amire tudom a helyes választ..

2020. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A vagy C 😍

20/L

2020. dec. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!