Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk őszintén válaszolnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk őszintén válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Mit tennétek, ha a barátnőtök nem szedhetne fogamzásgátlót és óvszert kellene húznotok?Elfogadnátok, lelépnétek, netán megcsalnátok?Mivel ez egy anonim oldal, kérlek válaszoljatok őszintén.

2020. dec. 26. 19:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Semmit, soha nem volt bajom a gumival őszintén szólva, csak nem durexet veszek, mert az szorít. A mostani barátnőm annyira undorodik a terhességtől, hogy mindkettőt használunk, ezzel sincs semmi baj szerintem, inkább egy ilyen nő, mint aki fel akarja magát mindenáron koppintani. Engem nem zavar, sosem voltam szexbolond, hogy fennakadjak apróságokon és fontosabb az, hogy ő is élvezze.
2020. dec. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Saját tapasztalatból nem tudok válaszolni mert csajom sose volt, de a haverjaim esetén azt látom (legalábbis a felső kategóriás nőiknél), hogy már nem igazán szednek tablettát, mert mégiscsak a hormonjaikkal játszik, valami gyenge mellékhatásuk lehet. Guminak meg nem. Ha megengedheted magadnak hogy diktálj, akkor diktálj. Max lesz másik hapsid.
2020. dec. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
21%

Kérheted az őszinte választ, de azt nem fogsz kapni. Hiába anonim az oldal, de ha olyat írsz, amibe akár a legkevésbé is bele lehet kötni, akkor nagyon lepontoznak. És itt nem maga a pontozás a lényeg, mert annak nincs igazán következménye. Az a bántó, hogy mások elítélnek a véleményedért gyakran durván és sértően, magyarázatot nem adnak. Azért is megrónak, ha egy tényt közölsz.

Ezért szólok előre, hogy itt nem fogsz őszinte választ kapni, viszont hazugot igaznak beállítva, azt igen.

2020. dec. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%

Akkor gumival szexelnenk, legalabb szexelunk.

f/27

2020. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Ez miatt nem hagynám el. Persze ég és föld a kettő közötti élmény, de akkor sem.
2020. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
98%
Ha szed bogyókat, ha nem... használunk gumit.
2020. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten nem örülnék neki, ha tabizni szeretne, mert félteném, hogy baja lesz. De ízlések és pofonok.


20F

2020. dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Óvszert húznék.
2020. dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
30%
Szex nelkul is szeret az az igazi
2020. dec. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
SOHA nem szexeltem még gumi nélkül. Nem kell se nyavaja, se szaporulat, semmi. Ezért kérned sem kéne.
2020. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!