Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 42 évesen van még esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

42 évesen van még esélyem megtalálni a szerelmet?

Figyelt kérdés
Két éve váltam el, gyerekem nincs. Válásom után jól éreztem magam a börömben, most viszont kezdek aggódni, hogy talán egyedül maradok, és magányos leszek. 40 felett van esélyem még társa lelni? Van aki ennyi idősen megtalálta a párját? Válaszokat köszönöm. 42/N

2021. jan. 4. 06:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
32%
Nokent mar nehezebb a dolgod ennyi idosen, de biztos, hogy nem lehetetlen. Azert ugy mar tuti nem valogathatsz, mint egy huszoneves, bar ez nyilvan nagyban fugg az adottsagaidtol is.
2021. jan. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
58%
38 vagyok férfiben, egy szál kapcsolatom sem volt az életben. Van esélyed, de nagyon figyelned kell az intuícióidra, a jelekre, mert a mai társadalom nagyon tré összetételű, és sajnos csak kivénhedt személyeket találsz, kevés a normális közte.
2021. jan. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
25%
A korod egy fontos infó, de nem minden. Belül mennyire vagy nyitott az újra? Szerelmes vagy még a férjedbe vagy szabad a szíved? Mennyire váltál fásulttá a válás következtében? Inkább egyéni dolgok határozzák meg az esélyt a boldogságra. Pl. fontos mennyire van önbizalmad. Ha gondolod szívesen csevegek erről veled. 40-es ffi vagyok
2021. jan. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
19%
Van,de nem sok.
2021. jan. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem van és gyerektelenként több esélyed van a saját korosztályodban, mint nekem 2 gyerekes elvált nőként közel annyi idősen.


Ne add fel! Légy nyitott az ismerkedésre és keress új hobbikat, hátha azon keresztül találod meg a párod.

2021. jan. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
21%

Aki jól érzi magát a bőrében az egyedül is jól érzi és nem aggódik. Te kamu boldog voltál valószínűleg.


S természetesen sokkal kevésbé vagy kapós a piacon mint 25 évesen.


Persze tinisrácok nyilván meg akarnak dugni téged is mert kíváncsiak.

2021. jan. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
21%

Van, ha az elvárásaidat a valósághoz igazítod.

El kell fogadnod először is, hogy már csökkent értékű árunak számítasz a húspiacon, és ne a szőke herceget kergesd fehér lamborginiben, mint a tinilányok.


A szőke hercegek fehér lamborginiben ugyanis a 20-25 éves bombázókat hajtják, és meg is kapják őket.

2021. jan. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
81%
ugyanannyi mint 20 évesen a 20 évesek közt. ugyanannyi a normális és az ocsmány is 40 évesen is a 40 évesek közt.
2021. jan. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
12%

8: 40+os pasik nem korukbeli nőt akarnak, hanem lehetőleg fiatalabbat.


40 feletti nő már általában extrémen öregszik külsőre.

2021. jan. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
79%
Igen van.
2021. jan. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!