Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 42 évesen van még esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

42 évesen van még esélyem megtalálni a szerelmet?

Figyelt kérdés
Két éve váltam el, gyerekem nincs. Válásom után jól éreztem magam a börömben, most viszont kezdek aggódni, hogy talán egyedül maradok, és magányos leszek. 40 felett van esélyem még társa lelni? Van aki ennyi idősen megtalálta a párját? Válaszokat köszönöm. 42/N

2021. jan. 4. 06:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
93%
Nem statisztikai tény, de nem ismerek olyan embert, aki huszonévesen nem fintorral reagált volna, ha azt kérdezik tőle, hogy mit gondol egy 40-esről, mint párról, partnerről. Pedig két egyetemi szakot is elvégeztem és rendszeresen járok edzésekre, az ennek megfelelő embertömeget közelről vagy távolabbról valamennyire ismerve. Senki sem jár az apja korosztályával. Korai 30-as férfiakkal igen, de 40? Kérlek... Onnan csak a selejt potyog le hozzánk
2021. jan. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
2%
Jólvan, hülyítsétek csak magatokat, jó szórakozást a macskákhoz :D
2021. jan. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
93%
32: Adjak neked? Engem már eljegyeztek, ráadásul egy nálam 3 évvel idősebb fiatalember. Neked kid van a nagy pofádon és az álomvilágodon kívül? Tán nem jött be a ringyómágnes?
2021. jan. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
26%

33

Hát persze, nyilván azért jársz ide őrjöngeni, mert annyira elégedett vagy :D

2021. jan. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
100%

Én közelről végignéztem ezt.

Szüleim elváltak, mert apu 35 évesen beleszeretett egy 22 éves amúgy nagyon szép jófej lányba.

Lett esküvő, gyerek minden, éltek szépen 12 évig.

Aztán 34 évesen a nő bepánikolt, hogy hát ő még nem is élt, unatkozik stb., kefélt össze-vissza, nagy veszekedések, válás.

Azóta ő újra férjhez ment egy tőle 2 évvel idősebb pasihoz, gyerek is lett, apu meg egyedül van, mert 50 felett már azért nem olyan könnyű becsajozni, főleg ha megszoktad, hogy jóval fiatalabb a nő.. de ha nektek ez kell...

2021. jan. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
61%
34: ne magadból indulj ki, cicamica 😘 A neten nem csak élettelen fogyatékosok vannak, mint te. De legalább beismerted
2021. jan. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
23%
Én 37 évesen is 20-23 éves csajokat dugok, mondjuk testépítő vagyok és jobban nézek ki mint a korosztályom xdxd
2021. jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 A kérdező kommentje:
Itt az interneten, érdekes módon mindenki jobban néz ki a korosztályánál, és futnak utána a szebbnél szebb csajok. De ha valóban így van, én nem irigykedem sőt! Viszont eljön majd azaz idő is amikor fontosabb lesz valakivel összebujni, mint megdugni mindenféle lányokat.
2021. jan. 4. 11:06
 39/71 anonim ***** válasza:
21%
Most is össze szoktam bújni mivel 2 nővel lakom együtt, és egy ágyban is alszunk😁 a többi fiatal pipi csak beugrós, szerető státuszt tölt be. És köszönöm de nem kérek a társadalmilag preferált hagyományos kapcsolatból, nekem így kényelmes így jó
2021. jan. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
91%

37.

Ja, és nem tűnsz senkinek sem egy vén paprikajancsinak, aki egy normális kapcsolatot nem tudott kialakítani még és egy 20 éves szintjén áll. Nem a 20 éves lányokat bántom ezzel, de teljesen más életszakaszban vannak, mint egy 37 éves pasi. Akkor most egy vagy az életében valahol megrekedt ember vagy, vagy valami mentális problémád van, amiért veled egy korosztályban lévő nőkkel nem tudaz kapcsolatot kialakítani. Ráadásul a többes szám, hogy 20-on éves lányokat, még szánalmasabb, mert náluknis csak a szexig jut a tudomány, de a továbbiakra, már kevés vagy.

2021. jan. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!