Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elrontott első randi után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontott első randi után második hogyan?

Figyelt kérdés
Túl nyomulós voltam, szeretném kijavítani a hibáimat.

2021. jan. 6. 11:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Konkrétabban mi volt? Mert így nem lehet sok mident mondani. Na meg tőle is függ, hogy engedi-e kijavítani, vagy neki ennyi volt.
2021. jan. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam megcsókolni.

Még beszél velem, de nem reagál arra, hogy nagyon szeretném újra látni.

2021. jan. 6. 12:10
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Pedig egy jól sikerült első randin szerintem nyugodtan mehet egy csók 🤷‍♂️
2021. jan. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
És a helyzet olyan volt, hogy rajta nem látszott, hogy még nincs itt az ideje, vagy ő nem is akarna folytatást?
2021. jan. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Zavartnak tűnt, gyors lehetett ez neki. Figyelmetlen voltam.
2021. jan. 6. 12:19
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavart volt, akkor mondjuk nem kellett volna erőltetni. Próbáld meg vele megbeszélni.
2021. jan. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérj tőle bocsánatot amiatt túl gyors voltál. Lehet neki ebből az jött le, hogy csak azt akarod. Mások vagyunk.


Ha erre se reagal, akkor ennyi volt, hacsak ő nem erdeklődik.

2021. jan. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Írd neki az IGAZAT, más út nincs:


Szia Erzsike!


Annyira egy angyali szépség vagy, hogy vágytam rá, hogy egy ilyen nőt megcsókolhassak! Teljes mértékben az én hibám, hogy tudnálak kiengesztelni? Csodálatos nő vagy! xD

2021. jan. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány.
2021. jan. 6. 13:25
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Miiiiiicsodaaaaaa???

Nem jellemző, hogy egy nő kosarat kap a randin :D


Én nagyon örülnék neki, ha egy nő megcsókolna, az nagyon érzéki.

A csávó szinte 100%, hogy nem zavart volt, hanem zavarban volt, biztosan tetszel neki, csak nem számított csókra első randin, a nők nem ilyenek.

Én se kaptam még egytől sem csókot, mert úgy tartja a mondás, hogy a nők nem szokták könnyen beadni a derekukat, kitartóan kell udvarolni. De ezek szerint csak én vagyok egy ennyire lúzer, mert a fentiek alapján ha valaki jó parti, akkor az első randin már az ölébe ülnek a nők.

2021. jan. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!