Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elrontott első randi után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontott első randi után második hogyan?

Figyelt kérdés
Túl nyomulós voltam, szeretném kijavítani a hibáimat.

2021. jan. 6. 11:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nemrég ismerjük egymást, de én már szeretem.
2021. jan. 6. 13:38
 12/16 anonim ***** válasza:
Hány éves a srác? :D Ő hívott el randira amúgy?
2021. jan. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Én őt. 20on éves, én kicsit fiatalabb.
2021. jan. 6. 13:41
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, lehetséges, hogy a kor is gond, ha mondjuk 18 éves, esetleg 19, attól még lehet éretlen, mondjuk egy 16 éves szintjén. Szerintem szűz a srác és szinte biztosra érzem, hogy a válasz is megvan a kérdésre: sosem csókolózott még senkivel, és annyira hirtelen érte, hogy én is megijednék attól, hogy mit kell csinálni :D
2021. jan. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
88%
Udvariasan tavolsagtarto lett. Szerintem ennek annyi. Nem azon mult, hogy nyomultal, valoszinuleg o mar az elso benyomas alapjan sem voksolt melletted. Ezert volt zavart, mert nem is adott jelet neked, megis ramasztal. Nem tudom mit lehetne tenni, az elso benyomast igen kevesen tudjak felulirni onmagukban, ritka kepesseg. Tovabb kell lepni.
2021. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy ez miatt r*ibancnak néz és ezért nem érdeklődik már nagyon irántad?

Nyilvan ettől nem vagy az, de vannak ilyen felszínes, primitív pasik akik már ez miatt annak tartanak, mert hogy "túl könnyen oda dobod magad" meg ilyenek.

2021. jan. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!