Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek azzal a helyzettel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek azzal a helyzettel, hogy elvált nőként és több kapcsolattal a hátam mögött egy olyan férfival vagyok, aki nem szerelmes belém, viszont még eddig senki más nem tett ilyen boldoggá, mint ő?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mit tegyek. Nagyon passzolunk sok mindenben. Ő az első férfi, aki olyan gyengéd, gondoskodó, kedves velem, amilyenre mindig vágytam. Nagyon nőnek érzem magam mellette, mert úgy bánik velem. Nagyon figyel rám, szinte olvas a gondolataimban és mindig mindenben a kedvemben jár. Úgy néz rám, mint egy hercegnőre, kedves csillogó szemekkel. Simogat sokat, cirógat. Segít mindenben. Egy éve vagyunk együtt, és én szerelmes lettem belé. Ő viszont kerek perec megmondta, hogy ő nem szerelmes. Szeret engem, szeret velem lenni, nem kellene neki más nő, de nem szerelmes. Ez nekem rosszul esett nagyon, szerinte meg én túlértékelem a szerelmet, mert az úgyis elmúlik.

Félek, hogy ebbe egyre inkább belebonyolódom, aztán ő x idő után szerelmes lesz valakibe.

Ha együtt vagyunk, akkor elszáll minden aggályom, mert akkor boldog vagyok. De ha külön töltünk 1-2 napot, akkor már kattogok, a szakításon gondolkodom, mert belegondolva megalázva érzem magam.

Hogy kezelnétek ezt?


2021. jan. 10. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Vagy szerelmes lesz beléd, vagy nem.

Figyu. Én 15 évig voltam a férjemmel,aki azt mondta fél év után, hogy szeret, de nem szerelmes. Sose lett az, emiatt válunk.

Nagyon szeretett egy férfi, akinek családja volt. Olyan harmóniával és szeretettel volt felém, hogy többet adott, mint a parom 15 év alatt.

De hiába volt belém szerelmes nem lettünk egy pár, nem engem választott. Azzal maradt, akit nem szeret.

Ezzel azt akarom mondani, hogy majdhogynem mindegy.

Elvezd ki hogy figyelmes, kedves és jó együtt lenni. Hozzám képest már mindenképp nyertél. És sok elhanyagolt, megcsalt, átvert nőhöz képest is.

2021. jan. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem elmúlik, a szeretet a lényeg és hogy tisztel. Igaza van, nyugi :)

31/F

2021. jan. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Élvezd, amíg tart, idővel tényleg te se ezt fogod érezni, lehet, hogy idővel ő lesz szerelmesebb, ki tudja? Ne törődj vele, élj a mának, legyél kicsit önző, és élvezd azt, amit adni tud.

De ne építs rá hosszú távon, ha nem érzed azt, hogy kitart melletted.

Amúgy az se mindegy, hogy neki milyen a kórelőzménye. 😉 Ha egy 25 éves nyeretlen csődör, akkor elég esélyes, hogy egy szoknya szele elsodorja. De ha egy sokat látott 45 éves csatamén, esetleg egy válással a háta mögött, akkor még az is lehet, hogy pont erre a csendes, meghitt, "barátság extrákkal" kapcsolatra vágyik.

Az is lehet, hogy többet érez, mint te feltételezed, de neki ez nem olyan intenzív, mint egy hirtelen fellángolás vagy se veled, se nélküled heves kapcsolat. Azokhoz képest mondhatja azt, hogy szeret, de másképp. Szerelem és szeretet sokféle létezik.

2021. jan. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2%
Elvált nőként és több kapcsolattal a hátad mögött mit akarsz szerelmet? Hány éves vagy, 19? Örülj, hogy valaki kefél, eltart, és nem ver piásan!
2021. jan. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat :)

A kapcsolat elején elsodortam nagyon, akkor szerelmes lett, vagyis a fellángolás megvolt, de aztán gyorsan elmúlt nála. Abban az időszakban gyakran mondta is, hogy szeret.

Néha most is mondja, de ritkán. Viszont sokkal jobban érezteti, mint az elején. De mikor én mondom neki, hogy szeretem, ő pedig csak mosolyog...., hát az gáz.

2021. jan. 10. 22:53
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Az én párom is mindig eztel jön, hogy a szerelmet túl van értékelve és szerinte nem jelent értéket.

Kb azóta indult el a lejtőn a kapcsolatunk, hogy tudatosult bennem, hogy nem szerelmes belém. Mondjuk velem nem is érezteti, hogy nő vagyok. Inkább aszexualis jellegű a kapcsolatunk. Bármit teszek, nem lehet tűzbe hozni. Én nem tervezek vele már hosszú távon, érzelmileg nem tényező. Lojális vagyok és korrekt, de én sem szeretem.

2021. jan. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

#3. Vagyok

Ne azt nézd, amit mondd, hanem azt, amit tesz. Ugyanezt írnám akkor is, ha naponta elmondaná, hogy mennyire szeret, de kb. le se tojna, csak akkor lenne egy kedves szava, ha szexelni akar.

2021. jan. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

Szerelem nem tarthat örökké, a szeretet igen.

Továbbá, nem attól lesz valaki szerelmes, hogy kéred tőle, vagy kérdezgeted, hogy az-e. Hosszó hónapokon át tarttó, mindennapi apró kedvességek vezetnek oda. Az írásod alapján ő megteszi ezt neked, de te viszonozod?

2021. jan. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
En csak egyet nem ertek, ha telleg ennyit invesztal a kapcsolatba, meg a hercegnoje vagy, akkor mi az, hogy nem szerelmes? Nekem ez inkabb ilyen macho dumanak tunik, hogy nem szerelmes beled, nehogy elkenyelmesedjel, szoval nyugodjal le, mert attol megnyugszol. Ez a pasas szeret teged.
2021. jan. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
57%

Ez a férfi szeret téged. Ha azt akarod, hogy szerelmes is legyen beléd újra, ejtsd szerelembe. Egy kapcsolatban szerintem alap, hogy idönként szerelembe ejtjük a másikat. Ez tanulható. Semmi mást nem kell csinálnod mint megfigyelned a párodat, hogy hogyan csinálja ezt veled, hisz szerelmes vagy. Biztos vagyok benne, hogy tudja a szerelembe ejtés müvészetének titkát, de ez olyan dolog amit nem mondunk el, csak reméljük, hogy a másik fél felismeri és O is képessé válik rá.


Egy Férfi vagyok (aki nagyon reméli, hogy a saját párja is rájön a titokra )

2021. jan. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!