Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek azzal a helyzettel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek azzal a helyzettel, hogy elvált nőként és több kapcsolattal a hátam mögött egy olyan férfival vagyok, aki nem szerelmes belém, viszont még eddig senki más nem tett ilyen boldoggá, mint ő?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mit tegyek. Nagyon passzolunk sok mindenben. Ő az első férfi, aki olyan gyengéd, gondoskodó, kedves velem, amilyenre mindig vágytam. Nagyon nőnek érzem magam mellette, mert úgy bánik velem. Nagyon figyel rám, szinte olvas a gondolataimban és mindig mindenben a kedvemben jár. Úgy néz rám, mint egy hercegnőre, kedves csillogó szemekkel. Simogat sokat, cirógat. Segít mindenben. Egy éve vagyunk együtt, és én szerelmes lettem belé. Ő viszont kerek perec megmondta, hogy ő nem szerelmes. Szeret engem, szeret velem lenni, nem kellene neki más nő, de nem szerelmes. Ez nekem rosszul esett nagyon, szerinte meg én túlértékelem a szerelmet, mert az úgyis elmúlik.

Félek, hogy ebbe egyre inkább belebonyolódom, aztán ő x idő után szerelmes lesz valakibe.

Ha együtt vagyunk, akkor elszáll minden aggályom, mert akkor boldog vagyok. De ha külön töltünk 1-2 napot, akkor már kattogok, a szakításon gondolkodom, mert belegondolva megalázva érzem magam.

Hogy kezelnétek ezt?


2021. jan. 10. 22:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem meg kell a szerelem. Mert lehet, hogy elmúlik, de kiépít egy olyan erejű kötődést, amilyen erőset a sima szeretet és szex nem fog tudni kiépíteni. Nyilván, kialakul a kötődés X számú dugás után is és a barátság is a kötődés egy fajtája, de a szerelemhez képest egy nagy nulla.

Az én férjem is képes volt a kapcsolatunk elején, 3 órás maratoni csók kellős közepén a pofámba vágni, hogy ő nem szerelmes. Nem hittem neki, mert amikor úgy csókolják az embert, akkor elég nehéz ezt elhinni. Kimagyarázta, hogy ő sose szerelmes első látásra, neki ehhez idő kell. (Nem első látásra voltunk akkor már.)

Fél év múlva el akartam hagyni, mert akkor se mondta, hogy szeret, erre gyorsan szerelmet vallott. De utána az a helyzet, hogy csinált olyan dolgokat, amiből utólag is azt gondolom, hogy tényleg nem volt szerelmes. Például nem vállalt fel minden közegben. Más lányokat tartott jó nőnek, engem meg átlagosnak. 4 év után egy esti beszélgetésnél derült ki a sötétben, hogy nem tudja, hogy kék a szemem. Soha nem fotózott le engem csak úgy. Ha kirándultunk, a természetet fotózta, eszébe se jutott engem fényképezni. Nem éreztem azt, hogy szépnek tartana. Lehet, hogy átlagos vagyok, de abban biztos vagyok, hogy aki szerelmes belém, az nem tart annak és a szemem színét tudja.

Mondjuk ezzel le lehetne tesztelni a párodat. Kérdezz rá egyik este vaksötétben, drágám, meg tudod mondani, milyen színű a szemem? Ha nem tudja, hagyd ott a picsába! Nekem is azt kellett volna tennem.

Nem csalt meg soha, nem azért. De 10 évig éltem mellette abban a tudatban, hogy csak én voltam a szerelmes. Csak akkor bírt szerelmet vallani, amikor már mást szerettem. Állítása szerint, nagyon szerelmes volt belém sokáig. Aha. Csak épp nem tudtam róla. Amúgy szerintem ő egyszerűen képtelen erre az érzésre. Nincs a múltjában se senki, egyetlen szerelem se, csak néhány digi-dugi kapcsolat. Megbízható a maga módján. Igaz, hogy soha nem védett meg senkivel szemben se, de lehet rá számítani mondjuk a bevásárlásban. A szex se volt rossz, amíg volt. De nem igazán voltam mellette boldog. Még azt se bántam volna, ha csak egy kicsit szerelmes belém, nem nagyon, de a kezemet ne engedte volna el mások előtt. Volt idő, amikor annyira utáltam tükörbe nézni, hogy lehánytam volna szívem szerint magamat a tükörben és kidobtam a sminkcuccaimat is, mert mindig csak fanyalgott, ha sminkeltem. Pedig neki akartam tetszeni.

Nekem már annyira érzékeny pontom az a szó, hogy nem szeretlek, hogy volt amikor elbőgtem magam, amikor valaki olyan mondta, akit pedig én se szerettem. Egyszerűen nem értem, miért nem szeretett engem soha senki szerelemmel ebben az életben?

2021. jan. 11. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%

Lehet, hogy egy újabb esetleges elköteleződéstől (házasság) fél és ezért közli: nem szerelmes, nehogy házasságra gondolj esetleg.

Sokminden lehet, ez is csak feltételezés.

2021. jan. 11. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek 🥰

12-es válaszoló, nekem is úgy tűnik egyrészt, hogy ezzel akarja meghatározni, mikor meddig menjünk épp.

Viszont én nem tudnám ezt mondani annak, akit szeretek.


11-es, sajnálom, hogy ezek a tapasztalataid. 😔 Remélem, hogy utadba kerül majd egy olyan valaki, aki megérdemli és viszonozza a szerelmedet.

2021. jan. 11. 08:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!