Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért a barátnőm kell az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a barátnőm kell az összes pasinak aki nekem udvarol?!

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy sráccal aki odáig volt értem, aztán elkezdte barátnőmet követgetni meg nekem emlegetni. Ebből nem lett semmi. Aztán jött egy régi ismerősöm aki újra betalált, és elkezdett irogatni barátnőmnek hogy miújság vele meg jók a képei stb. Barátnőm szőke hajú én meg barna, ennyiben különbözünk, + én nem adom magam könnyen, szerencsére eddig ő is offolta a rámozduló kiszemeltjeimet. Ez engem eszméletlenül zavar, inkább nem is posztolok vele stb. mert úgyis betalálják a kiszemeltjeim. Mit tegyek? Visszajelzések alapján szép vagyok stb belsőmmel sincs gond. Miért nem szeret engem is valaki?

22/L


2021. jan. 11. 09:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg 1 db baratnot keresett a kiszemelted, mindegy volt neki, hogy ki az. Nem teged akart megismerni, hanem barkit. Ha korabban lefekszel vele, akkor valoszinuleg tovabb maradna melletted, de akkor is lelepne egy ido utan. Az ilyeneket idejekoran ki kell szurni.
2021. jan. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%
Sanszos hogy a barátnőd jobb csaj, még ha te ezt nem is így látod.
2021. jan. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ennek több oka is lehet, bár én is hasonlóan voltam a volt legjobb barátnőmmel.

A társaságunkban volt egy lány, aki GYÖNYÖRŰ volt, tényleg minden pasi őt nézte, de teljesen megértem, mert tényleg különleges szépség, és normális, tanult, rendes. Őt amiatt nézték helyettem, mert jóval szebb, mint én.


A legjobb barátnőmmel viszont egy szinten vagyok, mégis őt nézték, meg hozzá mentek oda a pasik. Az oka, hogy kihívóan nézett, volt egy ilyen kisugárzása. Amikor itthon megmutattam pár képét a tesómnak, mondta is, hogy olyan "könnyűvérű" a lány kisugárzása. Vele véget ért a barátságom, mert hátba támadt.


Ezzel azt akartam mondani, hogy számos oka lehet. Tudom, könnyű mondani, de ne zavarjon. Próbáld lazára venni, mert egy idő után már engem is annyira zavart, hogy csak őt nézik, hogy nem tudtam már elmenni jó szájízzel sehova vele.

2021. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!