Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet feldolgozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni a szakítást?

Figyelt kérdés

A párom megcsalt, ami után szakítottam vele. Ő együttmaradt a másik nővel. A másik nő nem tudja, hogy exemnek én voltam.

Tudom, hogy exem mennyit hazudott, de valahogy mégse tudom elengedni. Állandóan a telefont nézem, hátha ír. Annyi lelkierőm nincs, hogy kitöröljem. A járvány előtt jártam edzeni, de most ugye azt sem lehet, ami legalább a figyelmem elterelné. Van valami bevált tipp?


2021. jan. 14. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A világ 7 milliárd embere kb. 20 milliárd szakítást élt túl. Te is túl fogod. Egyszerűen felejtsd el, ebben majd segíteni fog az új. Tudomásul kell venni, hogy az élet ilyen, nem sokan öregednek meg egy választott mellett. Mivel csak párod volt, nem a férjed, könnyű dolgod van. Rúgj be, pasizz be, zabáld tele magad csokival, vagy a legjobb, ha keresel egy olyan barátnőt, aki támogat és beláttatja veled, hogy az exed egy gané volt, mert megcsalt.
2021. jan. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le a számát és az embert is. Többé nincs rá szükséged, addig örülj míg nem ír, de ezt már most meg kéne előzni.
2021. jan. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A gyasz lepesein menj vegig, utana fejleszd mqgad. Az elejen abbol is merithetsz erot h majd ezert is megmutatod neki h milyen leszel. Aztan telik az ido, es idovel rajossz hogy nem is volt o annyira kiraly, voltqk jelek csak nem lattad oket. Majd szepen lassan tovabbalsz. Egy dolgot nem javaslok, hogy most egybol elovedd a tindert es masik kqpcsolatbq ugorj. Mig arra jo lehet h szonyeg ala sopord a gondokat, sose leszel magaddal megbekulve
2021. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!