Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret nem szeret? Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret nem szeret? Azt mondja a feleségem hogy újra úgy érzi szerelmes. És nem tudta hogy valaha ennyire fog tudni engem szeretni.

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2-3 évben eltávolodunk egymástól. Olyan megszokott volt a kapcsolatunk. Én munka PlayStation, ő pedig munka és gyerekek, alvás néha szex.

Az utóbbi időben rájöttem hogy elveszíthetem. Elkesztem tőle rettegni, elkezdtem féltékeny lenni. Ő Elkezdte kimutatni hogy mennyire szeret, én is hogy mennyire szeretem. De tegnap este volt egy beszélgetésünk hogy mit rontottam el, azt hogy én elhanyagoltam nem foglalkoztam vele. azt mondta most kitépné a szívét is hogy meglássam hogy mennyire szeret. elkezdtünk beszélgetni és azt mondta hogy ő nem gondolta volna ezelőtt egy évvel hogy ennyire tud engem szeretni. most nagyon meg vagyok ijedve hogy egyáltalán szeretek vagy akkoriban már kezdett kiszeretni belőle egyszerűen nem tudom. És ezen is összevesztünk mert ő azt mondja hogy nem kezdett el kiszeretni belőlem csak az teljesen más volt. megőrülök az idegtől és a gondolattól hogy mi van ha már nem szeretett szerelemből. Ő azzal védekezett hogy már nem mehetek kimutatni hogy mennyire szeretsz Mert nem foglalkoztam vele.



2021. jan. 18. 08:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Bírja még melletted?
2023. szept. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!