Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret nem szeret? Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret nem szeret? Azt mondja a feleségem hogy újra úgy érzi szerelmes. És nem tudta hogy valaha ennyire fog tudni engem szeretni.

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2-3 évben eltávolodunk egymástól. Olyan megszokott volt a kapcsolatunk. Én munka PlayStation, ő pedig munka és gyerekek, alvás néha szex.

Az utóbbi időben rájöttem hogy elveszíthetem. Elkesztem tőle rettegni, elkezdtem féltékeny lenni. Ő Elkezdte kimutatni hogy mennyire szeret, én is hogy mennyire szeretem. De tegnap este volt egy beszélgetésünk hogy mit rontottam el, azt hogy én elhanyagoltam nem foglalkoztam vele. azt mondta most kitépné a szívét is hogy meglássam hogy mennyire szeret. elkezdtünk beszélgetni és azt mondta hogy ő nem gondolta volna ezelőtt egy évvel hogy ennyire tud engem szeretni. most nagyon meg vagyok ijedve hogy egyáltalán szeretek vagy akkoriban már kezdett kiszeretni belőle egyszerűen nem tudom. És ezen is összevesztünk mert ő azt mondja hogy nem kezdett el kiszeretni belőlem csak az teljesen más volt. megőrülök az idegtől és a gondolattól hogy mi van ha már nem szeretett szerelemből. Ő azzal védekezett hogy már nem mehetek kimutatni hogy mennyire szeretsz Mert nem foglalkoztam vele.



2021. jan. 18. 08:04
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

11 éve vagyunk együtt.De még csak tavaly November 7 én volt az esküvőnk.

Írtam neki hogy ha gondolja össze pakolok és elmegyek. Ezt a választ kaptam.


Te döntöd el helyettem hogy én mit akarok vagy mit érzek?. Egy szóval nem mondtam hogy nem szerettelek vagy hogy kezdtem kiszeretni belőled. Csak azt mondtam megszokottá vált az életünk egymás mellett. És most is úgy szeretlek hogy az fáj. Fáj azt hallanom hogy el akarsz hagyni. Beleroppanok ebbe. Nem csak neked rossz nekem is nagyon az. Ugy belém hoztad az ideget és nem tudok figyelni semmire. Gabinak (főnök asszony) egy csomót kellet szkennelni mèg mindig nem értem a végére és ugy felék hogy elrontok valamit. Nem tudok figyelni semmire. Szédülök gyomrom kiszakad. Pedig én tényleg igazán tiszta szívből szeretlek. Nem értem miért érdemlem ezt meg. Én sose szerettem ki belőled. Es most is csak sírnék sírnék egyfolytában. Remélem minden helyre jön köztünk. Én nagyon szeretlek a szívem összes szeretetével. Nekem nem kell senki más csak te. Ha elhagysz olyan leszek mint aki özvegy. Nem érdekel más férfi sose beszélek senkivel se nem, és nem csak miattad hanem azért mert más engem nem érdekel. Remélem otthon meg tudjuk beszélni. Most is reszketek az idegtől alig vartam hogyvissza tudjak írni neked. Nagyon szeretlek

2021. jan. 18. 12:17
 12/21 anonim ***** válasza:
91%

Feleslegesen csinálod a vitát amúgy, elmondta, hogy szeret.

Ezzel magad alatt ásod a gödröt...

11 év alatt persze, hogy egyhangúvá válik az életetek főleg te magad is írtad, hogy nem csinálsz semmit csak munka meg playstation.

Komolyan szedd össze magad és ne rá vetítsd ki a te hülyeségeidet meg bizalmad.


Te szereted? Mert nekem kicsit úgy jön le ez most mintha neked lenne kapuzárási pánikod vagy valami ehhez hasonló....


Ha szereted akkor tényleg kapjad össze magad és ne csinálj fölösleges feszkót inkább közös programokra minőségi időtöltésre fordítsd ezt az engergiád.

2021. jan. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Én szeretem, jobban mint bárkit ezen a földön. Én csak rettegek hogy milyen érzések voltak benne akkoriban. És ez megrémiszt.
2021. jan. 18. 12:28
 14/21 anonim ***** válasza:
91%

Nem mind1? Az a múlt és még akkor is veled volt!

Inkább becsüld meg és ne a múltal foglalkozzál mert az már tök mind1 hanem a jelennel!

2021. jan. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen nő. Sajnálom szegényt.
2021. jan. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
88%

Nem akarom elhinni, hogy egy férfi (a Kérdező) 11 év ismeretség után, gyerekekkel, ilyen csacsiságokon töri a fejét!

Ember, amit a #11-ben leírtál, az egy szerelmi vallomás a négyzeten!

Ha még tovább is gyanakodni fogsz, hidd el nekem, hogy végleg elveszted őt, de az a Te hibád lesz.

Van olyan gyanúm, hogy maga a kérdés - kamu.

Ffi.

2021. jan. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Ez valóság. Attól félek hogy átver. Hogy játszik velem.
2021. jan. 18. 20:41
 18/21 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg ettől az indokolatlan félelmedtől!
2021. jan. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Tegnap este gyertya fényes fürdővel és gyertyafényes vacsorával várt.

Előtte ezt az üzenetet kaptam tőle. De én félek hogy csak velem akar maradni a gyerekek miatt és nem azért mert szeret.

És minden csak egy mondatból indult. Hogy azt mondta hogy nem gondolta volna hogy ennyire tud még szeretni.


Itt az üzenet.


Én nagyon szeretlek. Szeretem a szád, szeretem az illatod, szeretem a tested minden porcikáját. Nem számít hogy te hogyan látod magadat. Én tökéletesnek látlak. Nem érdekel hogy van izmosabb. Nem érdekel, hogy van gazdagabb, nem érdekel, hogy van akinek van háza pénze meg akármije. Engem csak az érdekel, hogy te itt legyél mellettem. Mert imádlak. Mert téged választottalak. Veled szeretném az életemet leélni. Szerintem annál nagyobb és több dolgot nem adhatok minthogy az életemet neked ajánlom. Hogy együtt éljünk míg élünk. Merthogy sose tudni mikor halunk meg. Én tudom, hogyha elhinnéd boldogok tudnánk lenni. Tudom hogy sokszor ellenem van a sors, mert sokszor felreértesz. Elmondom mire vágyom. Arra vágyom, hogy ölelj, csókolj szeress, szenvedélyesen amennyire csak lehet. Nem arra vágyom hogy ne élj mellettem és ezt úgy értem hogy folyton idegeskedsz. Ez nem élet. Meg úgy is értem, hogy attól mert leülsz játszani vagy meccset nézni, még nem fogom azt hinni hogy kiszerettél belőlem. Ez gyerekes felfogás lenne szerintem. Szóval erre vágyom és arra, hogy főzzek mossak takarítsak rátok. Hogy gondoskodhassak rólatok. Hogy kimutathassam a szerelmet. Amit csak egy ember iránt tudok érezni és az csak TE VAGY. Mert ezt tiszta szívből tudom mondani, nekem te vagy az egyetlen az első és utolsó szerelmem. Én nem gyűjtöm a férfiakat, mint ahogy azt te olyan sokszor el tudod rólam képzelni. És nem bántanám meg azt akit ennyire szeretek. Soha nem bántanálak meg direkt. El se tudom mondani mennyire nagy a szerelmem irántad, mert nincs is olyan szó amivel ki tudnám fejezni. Talán az hogyha azt mondom hogy ezt jelented nekem: ÉLET. Talán ezzel a szóval tudnám kifejezni, vagy esetleg még ez sem ér fel arra a szintre, hogy milyen nagy a szerelmem irántad. És ez sosem csillapodott egy másodpercre sem. Esküszöm hogy nem úgy értettem a tegnapit. Este ha te is szeretnéd van egy meglepim. Nagyon szeretlek.

2021. jan. 19. 08:48
 20/21 anonim ***** válasza:
Átver? Mi abban az újdonság, hogy az érzelmek változékonyak? Te pont ugyanannyira és ugyanazzal a hévvel szereted őt minden nap? Az érzelmek nem az akaratunktól függenek és reflektálnak arra, hogyan bánik velünk a másik. Másképp gondolsz még egy barátodra vagy anyádra is, miután megbántott, mint amikor épp segített vagy ajándékot adott. Kérdés, hogy a mérleg mennyiszer és milyen hosszan áll az egyik irányba, hogy hogyan alakul köztetek. Azzal, hogy elvetted, nem megvetted és ülhetsz a babérjaidon a playstation előtt. De ha erre 11 év alatt nem jöttél rá, akkor tényleg kamu :)
2021. jan. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!