Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nézi le sok férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézi le sok férfi a gyerekkel rendelkező nőket?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy ismerősömmel és kérdeztem tőle valakit mondta,hogy annak a srácnak sosincs semmi komolya leginkább csak gyerekkel rendelkező nőkkel sikerül össze jönnie,meg másoktól is hallottam már ilyesmit.Olyasmi mint a szép és a nem szép dolog,hogy egy szép nőt többe néznek mint egy kevésbé szépet pedig a külső nem jelent semmit,mint ahogy egy nő sem tehet róla ha gyereke van.

2021. jan. 25. 21:02
1 2 3 4 5
 11/42 Hellmano ***** válasza:
34%
Egy gyerekes nő is lehet kapós elvált szintén gyerekes férfiak körében, nemzeni nemtudó férfiaknál vagy olyanoknál, akik a kutyának se kellenek. Igaz kicsit be van szükítve a piac, de itt kell keresgélni és akkor nem lesz csalódás. Egy olyan férfi , aki tud saját gyereket nemzeni az minek akarna olyan nőt, aki hozza az exe gyerekét? Ti sem nagyon gondolkodtok. Nem mondom, hogy nem létezik ilyen, de ritka azért valljuk be.
2021. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
28%

"Ez kicsit egoista szöveg."


Még szép. Ti nők is végtelenül egoisták vagytok, igazából mindenki az, majd pont én leszek az a balek, aki nem csak saját magával törődik :D

2021. jan. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

13/


Köszönöm a bókot csak egy valami nem stimmel,hogy én férfiként kérdeztem ezt :D

2021. jan. 25. 21:21
 14/42 anonim ***** válasza:
47%
Én karácsony tájékán egyedülálló férfiként félig eltemettem magam ..Akkor értettem meg lehet gyűjteni trófeákat,lehet neked vagyonod, lehet neked legjobb irigyelt szakmád, Kertes házad, nyaralod stb Mit sem ér az egész ha nincs egy szerető családod .. Mindig tiszteltem azokat a párokat akiknek ez megadatott ..szeretnék közéjük tartozni és imádnám ha páromnak születnének gyermekei..Jó lenne egy szép család...
2021. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

15/


Mert anno te is művelted a trófea gyűjtést?

2021. jan. 25. 21:22
 16/42 anonim ***** válasza:

[link]


csaxólok!

2021. jan. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
35%
16@ Jövő szempontjából irreleváns .
2021. jan. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
94%

A gyerek rengeteg kötöttséggel, lemondással és összességében más típusú kapcsolattal jár, mintha gyerekmentessel lenne az ember. A többség ezt nem akarja bevállalni, főleg hogy nem is az övé.

Az meg nem igaz, hogy egy nő se tehet róla, hogy gyereke van. Dehogynem, kizárólag ő tehet róla.

2021. jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
8%

"Köszönöm a bókot csak egy valami nem stimmel,hogy én férfiként kérdeztem ezt :D"


Lényegtelen, a lényeg az, hogy csak kétféle ember van: az egoista és a balek.

Ha nem vagy egoista, akkor balek leszel. Így működik a világ.

2021. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
35%
Lehet hogy balek, de legalább nem egy önző f. ..egoista
2021. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!