Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nézi le sok férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézi le sok férfi a gyerekkel rendelkező nőket?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy ismerősömmel és kérdeztem tőle valakit mondta,hogy annak a srácnak sosincs semmi komolya leginkább csak gyerekkel rendelkező nőkkel sikerül össze jönnie,meg másoktól is hallottam már ilyesmit.Olyasmi mint a szép és a nem szép dolog,hogy egy szép nőt többe néznek mint egy kevésbé szépet pedig a külső nem jelent semmit,mint ahogy egy nő sem tehet róla ha gyereke van.

2021. jan. 25. 21:02
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
A világ nem egybites. Egyes emberek azok.
2021. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
91%

"ahogy egy nő sem tehet róla ha gyereke van"


Akkor ki tehet róla? A jóisten?

2021. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
91%
"...ahogy egy nő sem tehet róla ha gyereke van." hja...az az egy nő a szűz Mária. Mi ez a baromság már megint?! 🤣
2021. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
91%

Én nem nézem le. Csak nem ismerkedem olyannal akinek van gyereke. Nem érdekel mi okból maradt egyedül mennyire nehéz vagy könnyű nem érdekel milyen volt kezdetben apuci.

Nem ítélem el azért sem ha esetleg 2 hónapos kapcsolatban vállalt gyerekeket. Egyszerűen nem vagyok hajlandó belemenni egy olyan kapcsolatba ahol örökös harmadik vagy sokadik lehetek. Nem érdekel más gyereke. Miért választanék gyerekes anyukát amikor lehet gyerek mentes függetlent is!? A kérdés nem költői. Elhiszem hogy rohadt szarul esik és ezt mindenki lenézésnek veszi. Pedig nem az. Csak egyszerűen nem kelletek.

2021. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 peca1000 ***** válasza:
83%

A gyerek mellé jár az ex is, azaz az igazi apja, így mindíg csak másodrendű lehet az ember.


Ha ő bunkó, esetleg a nő gyereke se kedvel minket, vagy nagyon neveletlen, ès nem is nevelhetjük, akkor megint minek az ilyen kapcsolat.

2021. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
83%

Mindenesetre mindenki tudja, hogy sok nő van aki gyerekkel is talál társat.

Nyilván nem egyszerű de lehet találni.

2021. jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
76%
Én akkor sem néztem le a gyermekes nőket mikor még nem volt gyermekem. Most hogy van, és egyedülálló lettem inkább keresnék egy gyermekkel rendelkező nőt, hiszen talán jobban megértjük egymás élethelyzetét. 36/f
2021. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
37%

Normális értékrenddel rendelkező férfit kell keresni, van ilyen is. Aki nem úgy választ párt, mintha piacon lenne, hanem megismer egy nőt, és ha a nő megmozgatja a fantáziáját a személyiségével, akkor nyitott a kapcsolatra előítéletek nélkül. Én kétszer elváltam, gyerekem is van, és ez sosem okozott gondot. Vagyis de, egyetlenegyszer, egy férfinek, akivel megismerkedtem, ez gond volt, mert nem akarta más gyerekét nevelni. Inkább elvett egy gyerektelen nőt. Aztán kiderült, a nőnek nem lehet gyereke, így aztán örökbe fogadtak hosszas próbálkozás után. Hát végül mégis más gyerekét neveli. Ilyen a karma....

Most a második válás után egy független, gyerektelen férfi a párom. Nem vágyott gyerekre, de mivel értékeli a személyiségem, az értékrendem, az együtt töltött idő minőségét, így elfogadja, hogy van gyerekem. Értelmes ember, képes ezt a dolgot kulturáltan kezelni.

2021. jan. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

20/


Meg van még egy harmadik féle olyan idióta mint te :D

2021. jan. 25. 23:41
 30/42 A kérdező kommentje:

31/


Csak egy kérdés,honnan tudod hány partnere volt a hölgynek,lehet félre olvastad azt a részt,hogy nyitott és nyitott kapcsolatnak olvastad pedig oda csak az volt írva,hogy a gyermektelen srác nyitott volt a kapcsolat felé :)

És kérdés,hogyan viselkedett az az emberke mert ha rosszul amit konkrétan nem írt le de attól lehetséges akkor igen létezik karma,és aki úgy cselekedett azt utoléri.Például anno nekem volt egy balesetem motorral voltak elém hajtottak szabálytalanul összetörtem magam a fickó engem hibáztatott de ugye a rendőrség jegyzőkönyvében nem én voltam a hibás fél hanem a fickó eltelt pár év és egy balesetben meghalt a fél család a fickóval együtt.

2021. jan. 26. 00:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!