Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nézi le sok férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézi le sok férfi a gyerekkel rendelkező nőket?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy ismerősömmel és kérdeztem tőle valakit mondta,hogy annak a srácnak sosincs semmi komolya leginkább csak gyerekkel rendelkező nőkkel sikerül össze jönnie,meg másoktól is hallottam már ilyesmit.Olyasmi mint a szép és a nem szép dolog,hogy egy szép nőt többe néznek mint egy kevésbé szépet pedig a külső nem jelent semmit,mint ahogy egy nő sem tehet róla ha gyereke van.

2021. jan. 25. 21:02
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
36%

#38 Pedig ez egyértelműen így van, akinek van már gyereke, az hátrébb kerül a húspiacon. Nagyin.

Én a saját környzetemben nem azt látom, hogy szelektálnának a gyerekes anyukák, nem nagyon van kiből. Max szexre ha jól néznek ki, de kapcsolatra nem kell a férfiaknak utánfutós nő. Még a hétvégi apukák csak-csak, ott azért nem olyan nagy hátrány a gyerek. De a kisgyerekes anyukák hatalmas hátrányban vannak. Lehet, hogy nem mindenkinél, de a többségnek nem kellenek. Meg ha a másik félnek is gyereke van már, az nyilván más, ott tudja ő is, hogy nem nagyon válogathat, hát összerakják amijük van (gyerekek egy előző kapcsolatból).

2021. jan. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Én is ilyen tipikus gyakori”s felfogásom volt a témával kapcsolatban.. gyerekes nő(?) kizárt...


Erre tessék... feleségem lett egy egy gyerekes anyuka.

2021. szept. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!