Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért kérik ki a mai fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérik ki a mai fiúk maguknak,ha nem aludhatnak ott a barátnőjüknél? Úgy értem,a szülők nem engedik, a lány meg szeretné.Nekem még a mostani párom is csak úgy aludhat itt,hogy engedélyt kell kérnie hozzá.Ő 36,én meg 27 .Szerintem ez gyerekes..

Figyelt kérdés
Miért van az,hogy nálunk ez vitatéma, más családban meg természetes,hogy megengedik,hogy az udvarló ott aludjon, főleg ha már legalább 6-7 hónapja együtt járnak..
2021. febr. 5. 14:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

végül is minden joguk megvan hozzá

de azért 2 hetente egy alkalom, ez sok párnál a szokásos közös szülőlátogatási gyakoriság. csak számít annyira a gyerekem boldogsága, hogy ennyi időre elviseljem a párjával együtt.

2021. febr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%
Igazuk van a szülőknek.
2021. febr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nálunk sem engedik anyuék :/


47/F, 34/N

2021. febr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Elvesztettem a fonalat.

Ha jól értem teljes a béke, nem kér ki senki semmit magának.


Mi a baj?

2021. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lassan felnőhetnétek. Önállóság, leválás.... ez a rendje. Már ha van rá igényetek. Mert így ahogy csináljátok talán az lesz a bevált módszer, hogy a falu utcáján egymáshoz félúton d.gtok majd egyet, aztán mindenki visszaballag a saját bázisára.
2021. febr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!