Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vissza taszító lehet a lányokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza taszító lehet a lányoknak egy agronómus?

Figyelt kérdés
Mezogazdasági mérnök a foglalkozásom, egy nagyobb cégnél dolgozok. Ha így mondhatom, értelmiségi családból származok, egyetemet végeztek a szüleim is. Szabadidomben szeretnék otthon is gazdálkodni (gyümölcsök, kuriózumnak számító növények). Nincsen szétgányolva az udvar, minden rendben van, rendezett a környezetem. Szerintetek ez mennyire lenne visszataszító egy lánynak?

2021. febr. 19. 10:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Én egy panelvirágszál vagyok, nekem pl. nem lennél vonzó.
2021. febr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

"Ha a kérdező ilyen családban nőtt fel szerintetek elnézik a családba kerülő menyecskének,hogy napozzon, kiránduljon (kivel is?), programra menjen amíg Ők dolgoznak?"


Innen. Nem irta a kérdező csak azt hogy diplomasak a szülei ami lehet bármi ezért próbáltam jelezni hogy nem kéne skatulyázni. Attól hogy megszusszan a kertben 1 v. 2 órára vasárnap és közbe beszélget a párjával az már szégyen ez alapján a mondat alapján nem kiforgattam nem vagyok krumpli kiforgató eke csak ezt a mondatot nem lehet máshogy érteni ne haragudj.


Képzeld mezőgazdaságot tanultam én is csak én állat területen. Anno állatorvosi pályára készültem gyerekkoromban oceonografus akartam lenni. Egy félévet én is tanultam agráron csak nem növény oldalon csak akkor egy szakmai válság miatt nem folytattam. Láttam valamit ami nagyon megviselt pedig épp akkor tervezgettem hogy előkészítőbe megyek de akkor úgy éreztem érzelmileg alkalmatlan vagyok rá. Nekem is van diplomám bár nem agrár de tisztelem becsülöm őket. Pláne azért a tudásért amivel nem csak gazdálkodni tudnának de nagy dolgokat is tudnának tenni a természet megóvásáért. Az agrárnak több ága van ezért érdekelt hogy ő milyen területen van mert nem mindegy.

2021. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én értelmezem rosszul, de nem lehetséges, hogy a kérdező csak hobbi szinten akar ezzel otthon foglalkozni? Egy szóval sem írta, hogy vállalkozni akar vagy hogy a leendő párjától is el árja, hogy kivegye a részét belőle, szerintem azzal is beérné ha elfogadná és nem ba.tatná miatta.
2021. febr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
De,én pl b..nám miatta. Főleg akkor ha gyerekünk/otthonunk lesz,és én is dolgozom. Ő pedig a munkája mellett egy rendszeres időtöltést igénylő elfoglaltságot választ.
2021. febr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem b.. tatnám. Inkább hétvégente otthon sertepertéljen a kertben, oda még én is kitudok menni hozzá akár a gyerekkel is,leülünk, beszélgetünk stb., minthogy a kocsmában üljön vagy kurv.. ni járjon.
2021. febr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
13-as én is hobbiként értelmeztem előző vagyok amiből bármi lehet hogyha profi ezért írtam hogy egyéni vállalkozó is lehet pláne ha a társa hasonló körben mozog bár itt szó nem volt róla az ő részéről csak mivel láttam már ilyen hobbiból kinőtt vállalkozást ezért említettem csak úgy de volt aki már alapból ezzel számolt hogy otthon is munka. Bár őszintén ha a párja nem is fizikálisan segít neki de ha vállalkozik és olyan a szakmája a párjának akkor ugyanúgy élvezhetik együtt a hobbi gyümölcsét pl. ha online marketinggel is foglalkozik a párja manapság már online is lehet gyümölcsöket eladni van is ilyen közösségi piacter online. Gondolom bio gyümölcsökben gondolkozik hobbi terén de ha több a termés mint amit a család elbír egész évre akkor szerintem ez is egy opció hobbiként is. Gyakran a szeretett hobbikból lesznek a legszeretettebb munkák is attól függetlenül hogy van munkája. Láttam már rá példát. És neki a szakmája a hobbija is egyben ergo aki ilyen az nem várja el a másiktól hogy gürizzen neki.
2021. febr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Mármint 12-es vagyok. 16-os válaszomat javítom.
2021. febr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
68%
2, 5 Attól, hogy a pasas agrármérnök, nektek miért kéne kertészkednetek? Ez most olyan, mintha derogálna nektek orvossal járni, mert ti nem akartok vele közösen műteni.
2021. febr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
37%

#18

Mondjuk az orvos nem is viszi haza a betegeket, és nem is kezd el otthon szabadidejében diagnosztizálgatni csak úgy hobbiból, és a betegek nem halnak meg ha egy hétre otthagyják őket (mert van másik orvos). A kérdező meg világosan leírta, hogy otthon is szeretne gazdálkodni. Ez azért elég komoly vállalás, már csak pl nyaralni nem olyan egyszerű elmenni, hiszen a kertet nem lehet csak úgy otthagyni. Meg ha valaki ilyen típus, akkor simán el tudom képzelni, hogy nem szívesen járna egy olyan nővel, aki pihenéssel tölti a szabadidejét, és nem tud megkülönböztetni egy kígyóuborkát meg egy cukkinit.

Azt mégis hol olvastad, hogy bárkinek derogálna bármi? Úgy fel lett kapva ez a szó, de ide mondjuk pont nem illik.

2021. febr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

19-es ne hasonlitgasd a két munkát. Mert különböző. Amúgy vannak már olyan kertészeti technikák, módszerek amit a természettől tanultak és ott se gyomlálni, se ásni se kell. Ember és környezetkímélő módszer. A fák meg nem napi gondozást igényelnek. Irta hogy gyümölcsöse van.


Először egy brit néni dokumentum filmjében láttam ezt a technikát. Semmit sem csinál a kertben csak elveti a magokat és aztán élvezi a munkája gyümölcsét. Úgy hogy ismerőseinek is szokott adni mert bőven terem. Gyomlálnia se kell. Nem írom le a technikát agrármérnökök szerintem ismerik. Egy magyar ökológus is ugyanezt figyelte meg a természettől és ő is alkalmazta. A technika se új. És előnye hogy nem elvesz a természettől hanem táplál és a talaj mikrokörnyezetét sem bántja hanem megóvja, csak tudni kell melyik növény mit igényel.

2021. febr. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!