Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vissza taszító lehet a lányokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza taszító lehet a lányoknak egy agronómus?

Figyelt kérdés
Mezogazdasági mérnök a foglalkozásom, egy nagyobb cégnél dolgozok. Ha így mondhatom, értelmiségi családból származok, egyetemet végeztek a szüleim is. Szabadidomben szeretnék otthon is gazdálkodni (gyümölcsök, kuriózumnak számító növények). Nincsen szétgányolva az udvar, minden rendben van, rendezett a környezetem. Szerintetek ez mennyire lenne visszataszító egy lánynak?

2021. febr. 19. 10:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
57%

19-es azért a fa nem kiskutya, és nem ember, necces, hogy az emberek elkezdik hasonlítani az élőlényeket, amiknek különbözőek az igényeik.


A kiskutya napi szintű gondozást igényel, az ember is. A növény a napi szintű gondozástól tönkre megy, képzeld el naponta locsolnád, metszenéd, szemzenéd, kacsolnád. Pl. dísznövények között van amelyik csak 5-10 naponta igényel locsolást, tápanyag visszapótlás sem naponta van, mert a talaj gondoskodik a tápanyagról. Szabadba meg a természet is megteszi, amikor meg nem akkor az ember besegít.


Utazni is kis kedvenc barát helyre érdemes, vagy jó barát segítségét igénybe venni, vagy család tag segítségét. A kertben sem minden percben kell ott lenni, de gondolom vannak családtagjai az uriembernek, és barátai akik ilyen helyzetben tudnak segíteni, ó és ugye a lényeg a természet az ember legjobb barátja, mert a természet is gondozza az ember kertjét, szóval ez a példa nem példa 19-es mert a növény élettana és az ember élettana között óriási különbségek vannak.


Míg a kert mellett elutazhat egy napra fél napra is otthagyható, a kertben vannak időszakos munkák, ha olyan az idő locsolni is kell, aki meg alkalmazza azt a technikát amit írtam, akkor a locsolás is kevesebb mert ez a technika gondoskodik is a növény vízellátásáról, szóval a locsolás is kevesebb, ott még több szabadideje van, arról nem is beszélve hogy a növényeknek is a vízigénye, fényigénye is különböző.

2021. febr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
A kérdező feltette a kérdést és azóta sem reagál a hozzászólásokra.Megtehetné,így kevésbé lenne esetleg félreértelmezve a posztja.
2021. febr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Én csak a 18-as orvosos párhuzamára reagáltam, nem én hoztam a hasonlatot. Erre ketten is nekem esnek, hogy hülye hasonlítgatás. Igen, épp arra próbáltam én is rávilágítani. Ez ilyen szelektív olvasás?

(19 voltam)

2021. febr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

23-as nem.


Csak össze se lehet hasonlítani a két szakmát. Mint írtam különböző az élettan.

2021. febr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!