Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Együttmaradnál egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttmaradnál egy olyan pasival, aki anyagi okból nem költözik el a volt feleségétől?

Figyelt kérdés
Merthogy a nő nem tudná fenntartani a lakást és eltartani a gyerekeket, mert munkanélküli. Meddig vállalható ez az állapot?
2021. febr. 22. 19:44
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Amúgy meg én tisztességesnek tartom a gyerekeivel szemben hogy nem hagyja ott őket a bajban, mégha emiatt nem is tud odaköltözni az új barátnőhöz. Bárcsak az én apám is ilyen lett volna. 40# voltam
2021. febr. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
0%
41es mint gyerek ez érthető hogy így gondolkodsz, de szerintem meg felnőttként egyáltalán nem normális dolog ha a 2 ember együtt él. Amúgy meg nincs igazad, ha az anya egy fillért se keres akkor igenis alkalmatlan arra hogy ő nevelje a gyerekeket.
2021. febr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

41: Senki nem a barátnőhöz költözésről beszél, hanem arról, hogy egy állítólag elvált férfi mért nem egyedül lakik.

És valószínűleg azért, mert szó sincs válásról.

Másrészt egyáltalán nincsen rendben, hogy egy férfinak nincsen saját egzisztenciája, hanem lakással rendelkező nőkre költözködik rá, élősködni.

2021. febr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Igen. Megpróbálnék én odaköltözni.
2021. febr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!