Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért bántom ( veszekszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bántom ( veszekszek semmiségeken) a lánnyal, aki tetszik csak úgy ok nélkül?

Figyelt kérdés
Valamiért jó érzés kitölteni rajta a mérgem, de még magam se tudom, miért is vagyok ideges és miért rajta csattan
2021. febr. 22. 22:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Máshonnan hozott frusztrációt rajta vezetsz le.

Nem elegáns, menj terápiára.

2021. febr. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Chh...főni, te vagy az? 😂😂😂
2021. febr. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Azért, mert önértékelésed nincsen és semmi önismereted, nálad a gyengébbet azt jó bántani, mert nem képes megvédeni magát. Nagyon gáz! De jó az, hogy észrevetted. Ott éld ki magadat ahol szívsz, ha egy csicska vagy anyáddal szemben és ezért bántod Őt, akkor vedd a kezedbe a dolgokat és ne legyél megalkuvó anyáddal szemben.
2021. febr. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor egy beteg fétis. De ha valaha tetszetél te is lánynak, biztos lehetsz benne, hogy most már utál. Szép munka.
2021. febr. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert legszívesebben "valami mást" tennél vele, de arra esélyed sincs, emiatt frusztrált vagy, ami így jön ki... Nem a legszerencsésebb, de az oka könnyen megérthető. Én általában csak addig megyek el, hogy direkt rá sem nézek a nekem tetsző férfira, nem köszönök neki, emberszámba sem nagyon veszem. Szintén azért, mert frusztrál, hogy esélyem sincs nála.
2021. febr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerelmes lettem a kérdezőbe. Tök jo a stilusa :D
2021. ápr. 29. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!