Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak olyan lányok/nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok/nők, akik elképesztően szexik, de mégis hűségesek?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy úgy néz ki az illető, és annyira kívánja a szexet, hogy kb. elmehetne prostinak is, de mégis hűséges, monogám, komoly párkapcsolatot és családod szeretne.


A valóságban létezik ilyen nő vagy csak álom?



2021. febr. 24. 11:57
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem elég jó nő vagyok, sokan néztek már olyannak, aki alkalmatlan hűségre és rengeteg partnere volt.


Egyik sem igaz.


Rendszerint olyan foglalt férfiak akartak lecsapni a párom kezéről, akik finoman szólva sem számítanak matyóhímzésnek, szóval akárki is találta ki azt, hogy a szebb emberek hűtlenebbek, jó lenne, ha nyitva tartaná a szemét. Nekem eddig a szürke kisegér csajok és a nudli pasik okozták a legtöbb csalódást hűség terén...

2021. febr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 Sunshinedoll ***** válasza:
28%
Felsorolni nem tudom, hány sebből vérzik a kérdésed jajj.
2021. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
88%
Itt vagyok én pl. Sokan próbálkoznak nálam, de tudják hogy nem csalnám meg a férjem. Élvezem valahol a helyzetet, bár pl kollégánál elég kínos tud lenni, de amúgy a páromra is nyomulnak csajok, ő is egy jóképű pasi, de ő se lépne félre soha, sőt egymásnak mindig elmeséljük az ilyeneket. Pl tudja hogy a kollégám rám van állva meg szokott írkálni, de pl ha bejön a munkahelyemre sose csinál jelenetet vagy néz rá máshogy
2021. febr. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
83%
én ilyen vagyok, mégsem kellek a pasiknak, mert túl okos vagyok
2021. márc. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
79%
Sokan vannak, és mind párban, hűségben. Azért nehéz ilyet találni mert mind foglalt.
2021. márc. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
16%

Nem hiszek a hűségben!

Az ember alapból nem monogám!

2021. márc. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
86%
16os mivel az ember gondolkodó lény (legalábbis normál esetben) ezért a megcsalás és a monogámia is egy döntés. De ezzel a dumával a gerinctelen emberek áltatják magukat, hogy reggel tükörbe tudjanak nézni
2021. márc. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
7%

17 - majd ha én is impotens leszek, akkor majd én is monogám és hűséges leszek, és rengeteg időm lesz reggelente a tükörben csodálni magamat!

Nekem most a farkam kemény, nem a gerincem - és ez nekem így teljesen megfelel!

Csak hogy tudd!

2021. márc. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
85%
Én ilyesmi vagyok, voltam is. De azt vettem észre, hogy a férfiaknak erre igazából nincs igényük. Nem becsülik a rendes, hűséges nőket, a ragaszkodástól inkább menekülnek.Sőt volt, hogy úgy éreztem egy kapcsolatban, hogy a hűségem inkább teher. Közben látom, hogy a komolytalan, csalfa, kihasználós nőket megbecsüli a párjuk, mellettük kitartanak. Úgyhogy átértékeltem a dolgokat...
2021. márc. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
20%
Előre bocsájtom hiszem is meg nem is a történeteket. Van egy haverom. Tény és való 2 gyerek után (2 anyuka)fizet gyerek tartást. Ő ilyen nagy csábító,szövege az jó meg győző. Állítólag akit akar nőket 90%ban megkapja. Szerinte az a fiatal nő akinek éjszakás,kamionos,kűlföldön dolgozik 24 órázik....a pasija az olyan mintha szabad préda lenne. Kicsikarja hogy a nő panaszkodjon a párjára,akár be is meséli neki hogy rossz a kapcsolata és koppanni fog. A nők pedig akaratlanúl is találnak hibát addig beszél nekik. Ha meg már panaszkodik akkor elmegy érte kocsival,barátilag beszélgetni kajálni. Sok nő fél egyedűl otthon éjszaka. Amik kevésbe hihetők esküvő előtt hónapokkal és esküvő után is a menyasszonyt. (szolgáltatónál is dolgozik) egyszer egy nagy szívességet tett egy nőnek szexel hálálta meg a férjes asszonyka aki ...programban volt a férjével hogy meg tudjon termékenyűlni az a nő csak szájjal majd popsival elegítette ki. És még vannak történetei. Amióta ezeket meséli úgy gondolom minden szép nő akinem 1000%ig kap meg mindent a párjától adott pillanatban egy haverpasinak vihető.
2021. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!