Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak olyan lányok/nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok/nők, akik elképesztően szexik, de mégis hűségesek?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy úgy néz ki az illető, és annyira kívánja a szexet, hogy kb. elmehetne prostinak is, de mégis hűséges, monogám, komoly párkapcsolatot és családod szeretne.


A valóságban létezik ilyen nő vagy csak álom?



2021. febr. 24. 11:57
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
94%

Jaaaj...Ez a kérdés kb. az a kategória, hogy "a szép nők tényleg nem büdösek/nem xarnak, pukiznak, böfögnek?"...

Persze, minden jó csaj megcsalja a párját, nem tudtad? 😂

2021. márc. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
61%
20as ebben a sztoriban annyi tény hogy akinek rossz a kapcsolata azokat nem nehéz elcsábítani és ehhez még csak nem is kell egy nagymenő adonisznak lenni. De speciel én mivel mondhatni közel tökéletes a kapcsolatom, egymás legjobb barátai vagyunk, közösek a céljaink és a szex is nagyon klappol, így nálam a haverod a próbálkozásával csak annyit érne el hogy este lenne egy jó sztori amin a párommal röhögünk😃
2021. márc. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
84%
Nekem van ilyen isnerősöm. Legjobb haverom barátnője. Nagyon jó a kapcsolatuk, szeretik egymást és mindketten hűségesek. A lány tényleg baromi jól néz ki, és nagyon sok fiúnak tetszik, sokan kezdeményeznek nála. Egy szakra járok a lánnyal egyetemen és látom hogy nem kéreti magát, nem játszik a srácokkal, hanem normálosan visszautasítja őket.
2021. márc. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
21%

Kedves 22! Újból írom szerintem szépít a srác...

Te írod ha rossz a kapcsolat. Azért mind a való életben, mind itt az oldalon hallani,hogy a egy 25èv körüli pár, férfi tagja nyugatra megy a jobb kereset reményében,mert itt BAZ megyében akarnak önálló életet kezdeni. Rossz a kapcsolatuk mert a pasi a nő érdekeit is nézi?? Rossz a kapcsolatuk mert eleve nem gazdagok?

2021. márc. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
80%
Nem akarok nagyképű lenni,de pl én. Rengeteg udvarlóm lehetne, mégis egy férfit szeretek évek óta. A mi kapcsolatunk teli van ill. volt hullámvölgyekkel,én mégis hűségesen kitartottam végig mellette. Szeretem,rá sem tudok nézni másra...
2021. ápr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
14%
Hát én elég kevés bombázó nőt látok, pedig egész nap úton vagyok. Az csak egy dolog, ha valaki magát annak képzeli. Tök jó hogy itt a gyk-n meg minden 3-ik nő fullos. 😂
2021. ápr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, neked milyen a "fullos"? Tényleg érdekelne, nem kötekedés.
2021. ápr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
26os mindenkinek más a fullos. Van akinek a szilikonmellű, felpumpáltszájú szolis platinaszőke csajok a "fullosak" más meg pl elhányja magát tőlük. Van akinek pl az egyszerű, helyes arcú lányok jönnek be, más meg lehet arra azt mondja hogy átlagos
2021. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
34%

28. Hát azért van az a kategória, amire azt mondaná bárki, hogy ez igen, az a nő tényleg dögös.


Csak véletlenszerűen talált példák a netről, nem a "kedvenceim":

[link]

[link]

[link]

Test: [link]


Ha már férfi külső:

[link]


Gondolom mindenkinek máshol van a léc, de ezekhez képest holt tart a gyk közönsége? Vagy mennyi nő üti meg ezt a random fotók által mutatott külsőt, vagy menni nőnek néz úgy ki a párja mint az utolsó képen a férfi?

Tényleg csak kérdezem. Ja, igen, ehhez nálam még fontos a "belső" is. Tudom, ez is mindenkinél mást jelent. Nálam alap a diploma, magas pénzügyi kultúra, intelligencia, széles látókör, mentális, szellemi, érzelmi fejlettség stb. Nekem ez a fullos kategória. Amit még kihagytam, a normális szülői modell, nő-férfi kép. Na ez így már gondolom túl sok egyben, feldolgozhatatlan... :D

2021. ápr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
29es nekem pl nőként az a pasi nem jön be. A párom sokkal jobban néz ki, mondjuk ő is modellkedett
2021. ápr. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!