Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen magas párt szeretnél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen magas párt szeretnél?

Figyelt kérdés
És te milyen magas vagy? F vagy L?
2021. febr. 26. 18:27
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
18%

30.-nak.


De vigyázz!


Mert a férfinak azt be kell nyelnie, ha nem elég magas, azaz 180...vagy manapság már 190 alatti.


NA DE!!!


Ha egy férfi elutasít egy nőt, mert az kövér, van kölke, volt feka kanija, szőrös,... na akkor egyből ő lesz a szexista-barom-ösztönlény-féreg.

2021. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
15%
Ebből a kérdésből se derült ki semmi új. Eddig is tudta mindenki, hogy egy 180cm alatti férfinak jár barátnőt keresnie. A 150 centis nőknek is csak 180cm felett van férfi. Mintha bárki eldönthetné, hogy milyen magas legyen. Nem véletlen, hogy férfiként vagy úgy születtél, hogy lesz esélyed párkapcsolatra vagy nem.hogy lesz esélyed
2021. febr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
96%

#32

Mivel kb ugyanannyi férfi van mint no, ezért logikus, hogy nem jut minden nőnek 180+os férfi. Csak lehet azzal a nővel meg ti nem eritek be🤷🏽‍♀️

2021. febr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
12%
Én látok korrelációt a női értelem és a külső jegyek alapján történő válogatás mellőzése között. Általában a legérdekesebb, legértelmesebb nők/lányok nem törődnek annyira a külső jegyekkel. Van merítési alapom. Alapvető vonzalom nyilván szükségeltetik, de akikről beszélek, náluk minden személyiségből fakadó tulajdonság és intelligencia elsőbbséget élvez a külső jegyekhez képest.
2021. febr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
87%

De most csak és kizárólag a magasság volt a kérdés, úgy fogalmazva, hogy milyet SZERETNÉL?

Mindenkinek van egy ideálja, de az nem azt jelenti, hogy én elképzelek magamnak egy 190-es férfit, mindenféle külső - belső vonzó tulajdonsággal és ha ez a valaki megtestesül, de csak 179 centivel, akkor elutasítom. Nyilván ez nem ilyen egyszerű, hogy mindenki kedvére válogat.

2021. febr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
0%
Szóval aki ilyen dolgokban méri a másik embert, mint pl. a magasság és ez elsődleges szempont akár párválasztáskor, igazából egy szűrőt alkalmaz magára szerintem és nem is nagyon érdemes kezdeni vele. A felületesség egyik szűrője lehet az ilyen hozzáállás, de itt nem csak a magasság kérdésében, vannak más külsőséges tulajdonságok is, amire ez igaz.
2021. febr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
96%
Annyira vicces, hogy az értelemről szövegeltek itt, miközben egy szimpla kérdést nehezetekre esik értelmezni.
2021. febr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
0%
Értem a kérdést, de még mindig nem látom így, ebben a formában az értelmét. Milyen magas párt szeretnél? Nincs messze attól, hogy milyen színű párt szeretnél? Ilyesmi kérdés egy ruhaboltban szembe jön az oké, de itt emberekről van szó, vagyis szerintem. Mindenkinek lehetnek belső igényei, én csak egy párhuzamot vettem észre, amivel a 35-ös hozzászólásban kezdek...
2021. febr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
34-es*
2021. febr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
23%
Sose foglalkoztam a magassággal, tekintve, hogy 156 centis törpecirkáló vagyok. Párom 170 centi, intelligens, sportos, és ami a legfontosabb számomra, maximálisan támogató. Voltak 180 cm feletti exeim is, de mire megyek a magassággal, ha a természete kukába való? Nyilván nem minden magas srác idióta, és nem minden alacsony srác főnyeremény, de őszintén, engem is felháborít, amit pár hozzászóló írt. Nem az a baj, ha nem akarsz magadnál alacsonyabb férfit párnak, de miért kell ismeretlenül degradálni minden alacsony, vagy xy tulajdonsággal rendelkező embert?
2021. febr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!