Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen magas párt szeretnél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen magas párt szeretnél?

Figyelt kérdés
És te milyen magas vagy? F vagy L?
2021. febr. 26. 18:27
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
0%

#33 Mivel a nem magas férfi (amiről nem tehet) szintjének az igénytelen, dagadt, stb (amiről tehet) nőket tartják.


Amúgy megnézném mi lenne, ha nőként meg az lenne a gáz, ha nincs valakinek minimum C, de inkább D melle. Ha már férfiként gáz nem magasnak lenni.

2021. febr. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
74%

de ki tart titeket vissza, hogy D kosaras, vekony, full szortelen stb. not keressetek?! erdekes, en nem hisztikeznek be rajta es kotnek bele, ha xy leirna egy erre iranyulo kerdeshez, hogy neki minimum C kosaras no kell, pedig en meg A kosarat hordok. de total nem erdekel, ha nagy mell kell, akkor hajra, joga van hozza


mondjuk ehhez hozzatartozik, h en nyilvan nem vagyok frusztralt a kis mellem miatt, ellentetben veletek, akik - nyilvan 180 alatti ferfikent -olyan brutal modon komplexusosikat vagytok, hogy kiakadtol, ha egy nonek van a magassagra iranyulo elvarasa.


vegezetul pedig ez s mondat:

‘Ha egy férfi elutasít egy nőt, mert az kövér, van kölke, volt feka kanija, szőrös,... na akkor egyből ő lesz a szexista-barom-ösztönlény-féreg.‘


egyreszt felolem azt utasitasz el, akit akarsz, bar torpekent nem hiszem, hogy nagyon valogathatsz.

masreszt meg, mi az hogy ‘volt feka kanija’?!?! ha ez komolyan felmerul, mint kizaro tenyezo, hogy egy feka (vagy akarmilyen) ex miatt elutasits valakit, akkor nem csak durvan rasszista, de baromi ostoba is vagy.

2021. febr. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
0%

175 cm vagyok, páromnak 190-200cm közötti férfit szerettem volna, de az se lett volna baj ha magasabb.

A férjem 190 cm. :) Szóval végülis összejött:)

2021. febr. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
95%
"nem csak durvan rasszista, de baromi ostoba is vagy" Az a kommentelő tényleg az, de te se vagy jobb, amiért neked meg törpe minden 180cm alatti férfi. Gondolom te is minimum annyi vagy. Vagy törpe vagy te is?
2021. febr. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
70%
#44: en 178 vagyok, igen, szoval ezt benezted. hadd ne legyen mar luxus, ha nalam magasabb ferfit akarok magam melle, lol. megengeded? (szerencsere mostani paskm is 190+, szoval per pill ezen nem kell aggodnom).
2021. febr. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
38%
Akkor meg, ha feltűnt volna, egyik kommentem se rád vonatkozott. Csak ugye ehhez szövegértés kéne. Felháborodsz másik kommenteken, de te azért sértő jelzővel illetsz embereket olyan miatt, amiről nem tehetnek. Ennél kevés undorítóbb dolog van.
2021. febr. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
38%
#46: honnan tudjam, hogy melyikek. te kommentjeid?! nem tunt fel, higy ez egy anonim forum? nem tudom szamontartani, a 46 kommentbol melyikek a tieid, nem is erdekel, leirtam a velemenyem es kesz. nyilvan a torpezessel sarkitottam, de magamhoz kepest tenyleg torpenek fogok erezni egy vallamig ero ferfit. o meg engem ‘oriasnak’. na es?! tokre nem erdekel.
2021. febr. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
0%
Az látszik is rajtad. Ahogy sok minden más is.
2021. febr. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
38%
hu de frusztralt vagy:D na mi latszik rajtam, meselj?! annyira jo, hogy ennyi mindent le tudsz szurni abbol, ha nalam magasabb ferfit szeretnek.
2021. febr. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
34%
na megerkezett a torpe hadsereg es az ej leple alatt lepontozo hadmuveletbe kezdtek.
2021. febr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!