Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen magas párt szeretnél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen magas párt szeretnél?

Figyelt kérdés
És te milyen magas vagy? F vagy L?
2021. febr. 26. 18:27
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
48%

#49 Kettőnk közül nem én vagyok a frusztrált. Én nyugodt hangnemben írtam. Mi látszik rajtad? Rasszizmusnak nem nevezhető, mert nem rassz alapján ítélsz el embereket, de ugyanaz.


#50 A lepontozásokat nézd meg újra. Pont, hogy az alacsonyakat szidók pontoznak le.

2021. febr. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
91%

#51:


‘ Mi látszik rajtad? Rasszizmusnak nem nevezhető, mert nem rassz alapján ítélsz el embereket, de ugyanaz.‘


de ilyeneket honnan veszel, hogy ELITELEM oket?! jezusom.. senkit nem itelek el, amiert magam melle nem szeretnek magamnal alacsonyabb ferfit parkent. ettol fuggetlenul vannak alacsonyabb pasi barataim, haverjaim, ossze mem jonnek veluk (amugyse), de miert itelnem el oket?! szerintem te nem vagy tisztaban a szavak jelentesevel.


meg ez olyan, hoogy egy 150 kilos embert is lekoverzhetsz, mert kover, ez teny, attol meg lehetsz vele joban es ertekelheted emberileg, hogy a kulsejerol megvan a velemenyed. ne alszentkedjunk mar.

2021. febr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
0%

"szerintem te nem vagy tisztaban a szavak jelentesevel" A sok kommentnél, ahol leírtátok, hogy férfiként alacsonynak lenni gáz, az nekem eléggé elítélésnek tűnt.

"meg ez olyan, hoogy egy 150 kilos embert is lekoverzhetsz, mert kover, ez teny, attol meg lehetsz vele joban es ertekelheted emberileg, hogy a kulsejerol megvan a velemenyed. ne alszentkedjunk mar." Igen. A kövér emberek nem tetszenek. A saját érdekükben le kéne fogyniuk, mert egészségtelen. Ennyi. Attól még nem kezdek el dagadékokként vagy bármi más sértő jelzővel beszélni róluk.

2021. febr. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
91%
de ki irta azt, hogy gaz?!! senki. akik azt irtak, hogy magas part szeretnenek maguknak, azok mrm tartjak gaznak az alacsony ferfiakat, egyszeruem csak nem tetszenek nekik, izlest szamonkerni a masikon pedig ostobasag.
2021. febr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
"de ki irta azt, hogy gaz?!!" Olvass vissza.
2021. febr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
0%
peace. Menjetek szobára már
2021. febr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
17%

180 vagyok. Volt több 185+ barátnőm, és viseltek magassarkút. mondjuk ez engem nem zavart, mert elmúltam 14, nincsenek komplexusaim, telik barátnőre, és ciszhetero vagyok.


Srácok!


Magasról és vastagon tegyetek rá, hogy mit akar a lány!!!

Mindegy, hogy neki kockás has, diplomák, 30 centis kárszeg, vagy 180+ magasság.


Az élet nem kívánságműsor. Fogadja csak el a lány amit kap! Mint a macskám. Mikor hozzám került nem akart enni 2 napig, aztán rájött, hogy vagy megeszi a kajáját, vagy éhen fog dögleni.

2021. febr. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
8%
57-es, te nem vagy ép. Amúgy akik lepontoznak azért, mert megírom, hogy mit SZERETNÉK, ami egyébként nem egyenlő feltétlen azzal, ami lesz az meg simogassa meg a mikrót a kádban ülve, bekapcsolva. Mi a francért nem lehet itt egymás véleményét elfogadni? Nekem a 180 és afeletti tetszik és kész. És ha fejre állok is magas csaj maradok, tehát persze, hogy magamhoz mérem az igényemet.
2021. febr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
17%

58.-nak.


Magas vagy. Oké. És??? Miért pont téged választana, egy 180+ -os pasi?

2021. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
8%
59-es. Mert miért ne? Számos értékelhető tulajdonságom van. :D Na, és te mit tudsz azon kívül, hogy idehányod a rosszindulatod?
2021. febr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!