Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szólnál,ha megtudnád,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál,ha megtudnád, miattad bukott meg az iskolában valaki, aki szerelmes volt beléd és nem viszonoztad az érzéseit ?

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 19:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Semmit.Kit érdekel.
2021. febr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Semmit. Rám is tojtak már páran, ez ilyen.
2021. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem érdekelne különösebben, nem én kértem, hogy bukjon meg. Nem tehetek róla, hogy nem éreztem úgy, hogy viszonozni tudom.
2021. febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Magyarul, nem volt képes elfogadni a másiktól a nemet, és ezért elhagyta magát, elhanyagolta a tanulmányait? Na, erre mondanám én azt, hogy hulljon a férgese.
2021. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Magasrol le💩nam
2021. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Hogy rám akarja tolni a felelősséget a saját előnytelen döntései miatt...
2021. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

Semmit. Én is voltam viszonzatlanul szerelmes, mégis képes voltam teljesíteni, és a sulira koncentrálni, sőt! A sulira való koncentrálás, napi 12 óra tanulás segített elfelejteni a szerelmi bánatot.


Ha valaki ezzel jönne, az vagy amúgy se tanult volna, vagy csak rám akarja kenni a felelősséget a saját hibáiért.

23N

2021. febr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
Nem az én problémám, hogy ő nem bírta beosztani az idejét. Így járt.
2021. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
14%
Ha van olyan, hogy valaki inspirál a tanulmányaidban vagy másféle eredmények elérésben, akkor nyilvánaló, hogy az a jelenség is létezik amikor lehúz az adott illető.
2021. febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, hiszen ő valójában nem miattam bukott meg, hanem mert teljesen elhanyagolta az iskolát. A többség esett át hasonlón és mégse buktak meg. Senkinek nem kötelessége sajnálatból érdeklődést színlelni, hogy nehogy a másik rosszul érezze magát és ne tudjon másra koncentrálni. Sőt, ez hosszú távon rosszabb is lenne, mert ha ezt így kezeli, egy szakítást még rosszabbul tenné. Az élet velejárója, hogy nem fog mindenki kedvelni minket és főleg nem lesz minden szerelem kölcsönös.

Itt max akkor lehet hibás a visszautasító fél, ha direkt, ok nélkül bunkó és megalázza az illetőt. Én ilyen pedig soha senkivel nem tettem, így felelősnek se érezném magam a bukásáért.

2021. febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!