Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hazudtam egy lánynak akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam egy lánynak akit nagyon szeretek! De őszintén elé álltam és a szemébe mondtam az igazat. Vajon képes nekem megbocsátani, és lehet olyan kapcsolatunk mint régen!?

Figyelt kérdés

Van egy lány az életemben. Én 16 éves vagyok ő 20. A lány nem állt volna szóba velem és találkozni sem találkozott volna velem, ha tudja hogy fiatalabb vagyok, ezt ő mondta. Ezért hazudtam neki 2 héten keresztül, majd megismerkedtünk és minden nap boldogan állítottam haza. Amikor bevallottam neki hogy 16 vagyok, elkezdett viccelődni, nem vett komolyan azt mondta nem találkozunk többet és hogy mindenhonnan letöröl engem (Nem törölt még le sehonnan) és együtt aludtunk amikor azt mondta/ arra utalt hogy még fogunk találkozni, tétlen vagyok hogy vajon megbocsát e vagy sem!?

Fontos volt hogy elmondjam neki, őszinte vagyok, viszont ha valaki ennyire megtetszik akkor szeretném megismerni és szeretni az illetőt. Nála is ez történt.

A mai napon mikor hazakísértem nem figyelt rám, csak néha néha odabújt hozzám, tegnap este meg filmet néztünk miután bevallottam neki azt hogy fiatalabb vagyok és odabújt hozzám, nem tudom ő mit érez, de csak reménykedek benne hogy hasonlóan mint én! Tegnap este még mikor már majdnem elaludtunk, megkért hogy masszírozzam meg, meg csak úgy oda bújt hozzám és puszilgatott, nem fogok lemondani róla, számomra egy nagyon értékes ember. Arra vagyok kiváncsi hogy szerintetek van arra esély hogy képesek leszünk újra kezdeni?hibáztam bevallom, és tisztában vagyok vele, de nem kerteltem kimondtam!



2021. febr. 27. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan dilemmás az egész, hogy hihetetlen. Szerintem csak értékeld és próbálj meg felnőtt fejjel kimutatni neki az érzéseidet, ne éreztesd még vele, hogy gyerek vagy mert irritáló mikor kiderül, hogy tényleg kár volt esélyt adni a fiatalnak mert még nem komoly hozzám. 27N
2021. febr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Azert nem ertem ot, mert a magyar torvenyek szerint semmi problema nincs a koroddal. Ha pedig tobbnek hitt, kedvelt, kivant, akkor hogyan lehet annyira ostoba, hogy ez szamitson?

Remelem, hamar megemeszti, es megy tovabb minden.

2021. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem csak húzta az agyad, és egyáltalán nem érdekli már hogy fiatalabb vagy, így a leírtak szerint.
2021. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!