Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy sok 20-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok 20-as évei elején járó nő idősebb férfit választ?

Figyelt kérdés
Volt osztálytársam, aki már 20 alatt idősebbel dugatta magát. Amivel egyébként semmi bajom, csak az eredmény sok esetben egy rossz párkapcsolat, esetleg bántalmazás. Lányok részéről mi az oka annak, hogy egy esetleg házas, 30-as vagy 40-es férfibe szerelmesek lesznek? Mi a jó ebben a nőknek?

2021. márc. 19. 04:35
A kérdező szavazást indított:
Érettebbek az idősebbek és/vagy okosabbak
Korombeliek jobbak
Egyszerűen csak véletlen szerelem
35 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
31%
Amiért 40 éves nők a fiatalabb pasikra indulnak be.
2021. márc. 19. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
86%

Ne csodálkozz, hogy idősebbeket választanak helyetted, mikor te úgy beszélsz róluk, hogy “dugatták magukat”... egyébként ez tipikusan olyan megnyilvánulás, amit (jobb esetben) idővel kinőnek a fiúk. Akik idősebbekkel jönnek össze, azok sok esetben abban reménykednek, hogy az adott férfi már érettebben gondolkodik/viselkedik (aztán sokan koppannak, mert sajnos nem mindenkinek sikerül felnőnie fejben, kornide vagy oda...). Néhány lánynak apakomplexusa is van.

Az, hogy melyik kapcsolat lesz bátalmazó/rossz, pedig egyáltalán nem korfüggő, nem tudom, ezt honnan vetted.

2021. márc. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
69%
Nem a koruk miatt választják őket, hanem az egzisztenciájuk miatt. Egyszerűen csak arányaiban több az idősebb férfiak között az olyan, amelyik jó állással, fizetéssel, lakással, autóval rendelkezik. De hidd el, hogyha két férfiból mindkettőnek megvannak ezek, a különbség pedig csak az életkoruk, akkor a 20 éves nő inkább választja majd a 25 éves pasit, mint a 35 évest.
2021. márc. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
72%
Nekem volt velem egy idős barátom, olyan gyerekes volt minden szempontból, hogy folyton veszekedtünk. A mostani párom 3évvel idősebb és jól megvagyunk. Szőval nekem is jobban tetszenek az idősebb érettebb férfiak 21 éves vagyok, nekem kb 28ig ideálisak
2021. márc. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
77%
21 vagyok a párom 30 éves. Ő talán egy kicsit érettlenebb a koránál, én meg kicsit érettebb. Édesanyám 5 éves koromban elhagyott engem és az öcsémet, így én vettem át a női szerepeket. Apukám befogott főzni, mosni , takarítani, ő pedig dolgozott ránk. Mivel korán fel kellett nőnöm ezért választottam olyan pasit aki szintén előrébb jár fejben. Az mindegy lett volna, hogy egy érettebb 20 éves vagy egy kicsit komolytalanabb 30-as, végső soron ugyanaz. Így alakult, és jól érezzük magunkat.
2021. márc. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
57%
Idősebb pasira felnéznek és hidd el, az többet számít a nőknek, mint a kinézet - nem is vagy nem csak a pénz, hanem a rang, tisztelet, hogy bizonyított. Hiszen van munkája, háza, autója és/vagy gyereke, felesége... Tehát kapható a polgári létre és rlég a készbe beleülni. Illetve a sok válás miatt sokan apakomplexusosok, azaz ami hiányzott nekik dicséret, elfogadás, figyelem aputól, hogy ők a legfontosabbak és a legszebb királylányok, szóval amiből a női szerepet, viselkedést, önbizalmat kellett volna megtanulni olyan ovis kor körül, azt most azt hiszik, pótolhatják. Létezik persze igaz szerelem is, ami aztán hosszú évtizedekig kitart, de ha ezek a mozgatórugói a rózsaszín ködnek, nem az illetőbe szerelmesek, hanem mindebbe a körítésbe.
2021. márc. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
37%

3-asnak van igaza.


Reménykednek, hogy annak már van lakása, biztosabb jól fizetőbb állása, és néhány naiv azt gondolja ők már biztos szeretnének megállapodni.


Szóval igen egzisztencia miatt.

2021. márc. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
65%
Mert a huszonéves fiúk még nem férfiak, hanem gyerekek agyilag.
2021. márc. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
20%
Azért nem akármilyen idősebb férfit választanak, hanem jó egzisztenciájú idősebb pasit. Aki viszi őket shoppingolni, nyaralni, használhatják a kocsiját stb.
2021. márc. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
57%
Na megint a pénzre fogjátok lúzerek.
2021. márc. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!