Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy sok 20-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok 20-as évei elején járó nő idősebb férfit választ?

Figyelt kérdés
Volt osztálytársam, aki már 20 alatt idősebbel dugatta magát. Amivel egyébként semmi bajom, csak az eredmény sok esetben egy rossz párkapcsolat, esetleg bántalmazás. Lányok részéről mi az oka annak, hogy egy esetleg házas, 30-as vagy 40-es férfibe szerelmesek lesznek? Mi a jó ebben a nőknek?

2021. márc. 19. 04:35
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
8%

Úgy utálom, hogy ezen az oldalon mindig a kivételekről beszélnek, és pár kivétel alapján meg akarnak cáfolni egy valós tényt.


TÉNY: A férfiak szexuális étvágya a kor előrehaladtával csökken.


Ez az esetek 90%-ban igaz. Én elhiszem, hogy van, aki még 80 évesen is kielégít egy egész háremet - de attól még ez a kivétel és NEM a szabály.

Amíg egy állítás 10-ből 9 esetben igaz, addig lehet általánosítani.

2021. márc. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Nagyon jó amiket írsz 31 eske, csak picit pontosítanék, mert én most 50 + osan pont ebbe a helyzetben vagyok.


A szexuális étvágy, a vágyak azok megmaradnak, a baj a teljesítőképességgel van sajnos.

50 fölött a férfiak nagy többsége csődöt mond az ágyban.


Nem véletlenül ugrik rá a feleség a fiatal szeretőkre.

Na de ez már egy másik téma.

2021. márc. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
50%

30-31 olvassatok el amit ir az ember!

Amig képes nemi életet élni addig megállás nélkül termelődnek a hormonok! Lehet az izmok kevésbé lesznek aktívak de a hormonok nagyon is termelődnek! 32_es pont írja a vagy meg van a vagyat pedig a hormon váltja ki!

Ne akarjátok okoskodni mikor fingotok sincs a biológiához…!

31 ezek nem kivételek hanem ilyen az evolucio az hogy valaki egész életében dohányzott rosszul táplálkozott ivott lusta volt az nem az átlag az egy elvont eset azaz a testünk meg rontása!

Hozzáteszem ha nő csinál ilyen akkor szintén nagyon sok betegséget szed ossze köztük mehnyakrakot is

😅😂 kicsit tanuljatok vagy menjetek vissza az iskolába mert rátok fér

2021. márc. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem neked nincs lövésed se a dolgokról, 33-as. Okoskodsz itt, hangulatjeleket raksz bele, de ettől még baromság, amit írsz.

A férfi nemi vágy - és most itt azt értem, amikor a férfinak erekciója támad egy nőtől - bizony folyamatosan csökken. Olyan ez, mint egy mozgólépcső, amelyik megállás nélkül visz lefelé. Ezt nem én állítom, hanem a tudomány és milliárdnyi tapasztalat az emberiség történelmében.

Hogy most a vágyat meg a teljesítményt is itt széjjelmagyarázod, az már kizárólag szőrszálb@szás.


Egy 20 éves jobban teljesít, mint egy 30. Egy 30, mint egy 40 éves. Egy 40, mint egy 50 éves. És így tovább... Vergődhetsz ez ellen, de ez attól még általános TÉNY marad.


Ui: próbálj meg legközelebb hangulatjelek nélkül, értelmesen közölni egy álláspontot, mert a kommented kb egy trollkodó 14 éves szellemi szintjét tükrözi.

2021. márc. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Az eredeti kérdésre válaszolva: nem tudom.


Na jó, tudom, csak ha leírom a választ, szétpontoznak. Egy harmincas-negyvenes sokkal többet fel tud mutatni, mint én, a húsz éves "fiúcska" (hjaj, de utálom ezt a szót, de mindegy).


Idegesít ez engem rendesen, idegesít, hogy néhány velem egyidős lány úgy viselkedik néha, mintha egy lépéssel a föld felett járna, de hát ilyen az élet.


Én, illetve mi, csak annyit tudunk tenni, hogy lenyeljük a békát, és hagyjuk a minket gyerekesnek néző, lenéző, magukat baromira érettnek és intelligensnek tartó fruskákat a francba.


20F

2021. márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!