Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy élted túl, amikor az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy élted túl, amikor az "igazi" - val szakítottatok?

Figyelt kérdés

Aki 25+ felett érzett így, és minden jól indult, nem megcsalas tortent, hanem valami másért vége lett, az hogy élte meg?

Ha már mondjuk össze is költöztetek, vagy jegyben jártatok, és tényleg nagyon boldogok voltatok sokáig.

Tényleg csak az idő segít?

Én vagyok az elhagyott fél, két hete költöztem el, de most kezd tudatosulni bennem, hogy ennyi volt, eddig reménykedtem. Voltak előtte is kapcsolataim (30N), de most éreztem először, hogy ez igazán komoly is lehet.

Ilyenkor már nem lóghat minden nap a barátaim az ember,sportolni szoktam, pszichológushoz is járok, de egyre rosszabbul érzem magam, törnek elő a jó emlékek. Néha van egy - két reményfolt, hogy majd egyszer lehet jobb, de aztan visszaesem.

Még a ruhaimert egyszer vissza kell mennem, próbálok megerosodni 1 hónap alatt ehhez,de már a gondolattól is rosszul vagyok, annyi emlék köt oda.

A jovotol is félek, el sem tudom képzelni, hogy ezek után majd újra nyissak, bízzak, szeressek, és találhatok olyan társat, aki még nala is jobban illik hozzam.


Találtatok utána valóban egy "másik" nagy Ő - t?



2021. márc. 22. 02:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

ÉN meghaltam és most a túlvilágról írok, már ott is van internet.


Egyébként pedig ha annyira az igazi lett volna , akkor együtt lennétek és minden problémát megoldottatok volna.

2021. márc. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%

33 éves voltam, amikor megcsalt az igazinak hitt első férjem (gyerekünk nem volt). Másfél évig magam alatt voltam, szexeltem fűvel-fával, majd megismertem a második férjem. Két hónapos járás után fogant meg a kisfiunk, ősszeköltöztünk, esküvő, azóta is szépen élünk. 35 évesen szültem.


Álmomban sem gondoltam volna, hogy így alakul az életem.


Az első férjemről semmit (de ezt szó szerint értsd) nem tudok, nagyon ritkán jut eszembe.

2021. márc. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy az idő segít, és nem vagyok mar tini, hogy belehaljak, de ez most másképp faj, nem úgy, mint fiatalabb koromban. Most éreztem a sulyat a kornak, hogy már előrébb kell lépni, eljegyzes, család.


A legrosszabb talán az, hogy mióta eljottem, egyszer nem kérdezte, hogy hol vagyok, hiányzom vagy bármi emberi. Totál mást adott elő még a végén is a nehézségek ellenere.



Randizni nem fogok! Szánok ra 3-4 hónapot legalabb, fel kell dolgoznom teljesen, rendbe tenni magam, de olyan lassan telik az idő és a covid miatt sincs nagy remény, hogy programokkal színesítsem majd esetleg a nyarat.

Neki van háza Balatonon is, ahol tud majd lenni a barataival. Tudom, hogy nem szép ez, de egyelőre zavar, hogy az anyagi helyzete miatt is több lehetősége van felejteni.

2021. márc. 22. 11:52
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ja van akinek könnyebb mert több lehetősége van....


Az átlagnak marad (főleg most) otthon sportolhatsz , esetleg családdal kirándulhatsz, megnézhetsz pár új sorozatot, sütögethetsz főzhetsz valami újat, próbáld hasznosan tölteni az időt.


Csinálj olyat amihez amúgy nem lenne sok időt és amúgy annyira nagyon nem is érdekelne ha lenne valakid.

2021. márc. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%
Ha szakítottunk, akkor nem ő volt az igazi.
2021. márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
75%

Ezek szerint te se 100-ban őt siratod, hanem félsz, hogy “kifutsz az időből”, mert nem vagy már fiatal.

De hidd el, sokkal jobb idejében véget vetni egy kapcsolatnak, ami nem működik, az “igazival” meg lesz bőven időtök együtt megöregedni, úgyhogy semmiről nem vagy lekésve. Az eljegyzés, család pedig nem egy verseny...

2021. márc. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha az igazi lenne akkor nem szakitottatok volna
2021. márc. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb. 2 hete ért véget egy majd 2,5 éves kapcsolatom. Úgy érzem még mindig ő az igazi, viszont elengedtem. Nézni kell azt is, hogy másnak mi a jó. Lényegében ő el akart költözni oda, ahova én nem, így sok mindent megváltozott, de sosem vesztünk össze igazán. Más a célunk, bár én már feladtam a célom, és mennék utána. Viszont állítása szerint már nem szeret. Két hét alatt nem hiszem, hogy el lehet felejteni valakit, de ő azt tanácsolta, hogy gondolkozzak másképp. Foglaljam le magam. És igaza van! Szeretem, vele akarok lenni, de racionálisan megközelítve a dolgot el kell engednem. Tényleg közhelyes és én sem nagyon hiszem, hogy lesz jobb, de biztosan. Bízom a sorsban. :)
2021. márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
66%

Miért irja mindenki minden topikba, hogy ha vége lett, nem ő volt az igazi ? SOse értettem ezt az agymenést.

Egyrészt ezer okból vége lehet egy kapcsoaltnak, nem csak azért, mert nem illenek össze. Másrészt simán lehet, hogy azt követően csak még sokkal rosszabb kapcsolatai lesznek az illetőnek.

2022. júl. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Azt hittem belehalok. Aztàn ahogy telt az idő àrnyaltabban kezdtem làtni, es 25 èv tavlatàbòl azt mondom hogy ìgy lett jò, a sors megkìmèlt egy nem hozzàm valò embertől. Akkor fogod làtni hogy mi mièrt törtènt. Kitartàst, àterzem a helyzetedet
2022. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!