Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik, hogy egy férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy férfit egyszerűen nem érdekel, ki az igazi?

Figyelt kérdés
Csak letáborozik egy jöttment csaj mellett és nem lehet kirobbantani?

2021. márc. 22. 12:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
D-kosár???
2021. márc. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kezdődik......
2021. márc. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
mi ez a Dkosarazás mindig? Valószínűleg lemaradtam a storyról:D
2021. márc. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
szerintem elég sok embert nem érdekel. ez az "igazi" egy nyálas klisé. valójában jó néhány ember létezik a világon, akivel ha összejönnél, jó párost alkotnátok egy egész életen át. ami tényleg egyedivé teszi számodra a párodat, az mindaz, amit együtt megéltetek, keresztülmentetek.
2021. márc. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%
Neki az az igazi, akivel van, nem pedig egy agybajos tyúk, aki képtelen felfogni, hogy a pasi a legkisebb mértékben sem érdeklődik iránta.
2021. márc. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
99%

" Valószínűleg lemaradtam a storyról:D"


A sztori nyúlik a végtelenségig. Olyan eseményekkel tarkítva, hogy pasi kukájának kirámolása és a villany le/fel kapcsolása alapján akart a kérdező rájönni, hogy élnek-e és milyen gyakran szexuális életet. SZóval komyoly az eset :D

2021. márc. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
De jó, hogy újra itt vagy! Hiányoztál! 🤗
2021. márc. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem létezik az igazi, olyan nőt kerestem, akivel jól érzem magam, vonzódom, és hosszútávon el tudom képzelni a kapcsolatot.
2021. márc. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%
Felnőtt, érett emberek már rég tudják, hogy az igazi csak egy Hollywoodi tündérmese, amivel a kevésbé értelmes emberek agyát ki lehet mosni.
2021. márc. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

Na, délelőtt már úgyis többen hiányoltunk :D


#7 😂😂😂

2021. márc. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!