Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hisztek a szakítás utáni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a szakítás utáni karmában?

Figyelt kérdés
Hogy egyik fél megkapja majd, amit érdemel?
2021. márc. 22. 23:29
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Az, hogy te más véleménnyel nyílvánulsz meg nem fog téged magasabbra repíteni. Ezt tapasztaltam, ami nem egy empirikus alátámasztás. Nincs állandója. Pusztán filozófikus gondolatokba lehet továbbvinni a témát, vagy netán asztrológiával kapcsolatban - erre nem vagyok nyitott.

Egyébként férfi vagyok. A skatulyából meg mász ki gyors, mert nem nyílik új kapu, hiába fitogtatsz...

2021. márc. 23. 01:36
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt vettem észre, hogy a sértett, megfásult, megkeseredett emberek szoktak előszeretettel a "sorssal" fenyegetőzni, mártirkodni.
2021. márc. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem, ugyanis a párválasztás inkább egy minta (öröklött és tanult) szerint működik. Amúgy nem is értem, hogy miért lenne bűn szakítani bárkivel is. Nevetséges, amit írsz. A megcsalás más tészta, de ott sem működik semmiféle karma: sok megcsaló éli világát és egész életében ezt az életmódot folytatja és sok hűséges házastárs szenved otthon a csalfa párja mellett. Van, aki nem is tudja, hogy csalják. Ott hol van a karma? Vannak megcsalók akik el is válnak és össze jönnek egymással és utána jól sikerül a második házasság és boldogan élnek egymással. Ilyen párt is ismerek, már öregek. Na, ott hol volt a karma? Hiszen nem elég hogy az egyik egy házasságot rúgott fel, mégis egy boldog párkapcsolatot kapott.

Te komolyan azt hiszed, hogy az exeidnek azért lett utána rosszabb, mert szakítottak veled? Nem kicsit beteg gondolat.

2021. márc. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ezt kár folytatni. Nem azért hiszem, hogy rosszabb lett nekik, mert velem szakítottak, csak érdekesnek találom. Igazáböl kíváncsi voltam, hogy merre lehet vinni a témát értelmes hozzászólásokkal. Általánosítani bűn, de ennyi negatív magyar felfogást...
2021. márc. 23. 08:54
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy miért érdemelnének bármit is. Egy sima szakítás nem rossz dolog, jobb, mint egy rossz kapcsolat.
2021. márc. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
95%
De miért vagyunk negatívak azért mert nem értünk egyet veled és szerintünk ez egy légből kapott ötletelés? Milyen értelmes hozzászólást vársz egy kevésbé értelmes kérdésre?
2021. márc. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én a macska karmában hiszek...
2021. márc. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Miért van itt ennyi támadó , kritizáló ember?


Egy szimpla kérdés amire ha akarsz válaszol, ha nem akkor meg nem.


Én mikor a legnagyobb szerelmemmel összevesztem végleg akkor másnap boka szalag szakadásom lett, 8 hónap rehabilitáció.


Előtte sokat kiment a bokám, de soha semmi bajom nem volt.

Nem azt mondom, h karma csak érdekes.

Ráadásul ő ígért valamit amit nem tartott be és ezért mondtam, hogy akkor sok sikert a továbbiakban.

Ha jól tudom ő mindent elért amit akart.

Megúszta a bűneit és persze hamar túl is lépett.


Sajnos sok olyan embert ismerek, akik nem kapták vissza a bűneiket, vagy azt ahogy ők viselkedtek mással.


Ettől függetlenül nem támadom a kérdezőt, hogy ezt megkérdezte.

2021. márc. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Igazából én már elengedtem a témát. Gyakorin mindenki "okos." Beszélgetésbe meg kár kezdeni, vagy körbejárni egy témát.

Köszi a megértést, és hogy leírtad a véleményed! :)

2021. márc. 24. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!