Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam páromnak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam páromnak hogy mielőtt összejöttünk szexuális erőszak áldozata lettem egyszer?

Figyelt kérdés
Soha senkinek nem beszéltem róla. Legjobb barátnőm sem tudja. Most úgy érzem, hogy nagyon szeretnek róla beszélni és jelenleg a párom az a személy az életemben akiben legjobban megbízok. Nem szeretném, hogy bármit is tegyen (hajlamos verekedni) már nagyjából túl vagyok rajta. Azért jutott eszembe pár napja mert láttam egy videót egy lányról aki erről beszélt. Szerintetek érdemes lenne neki elmondanom vagy ez már a múlt és inkább ne mondjam el ezentúl se senkinek? Magyarázat lenne, arra, hogy pl miert sirom el magamat rendszeresen mikor kicsit osszeveszunk es megemeli a hangjat illetve hogy a kapcsolatunk elso par honapjaban miert nem mertem fele kozeledni szexualisan. Mar 1 eve egyutt vagyunk egyebkent.

2021. márc. 25. 12:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Megleptek a válaszaitok. Először is köszönöm mindenkinek. Nem gondolkodtam még pszchiologuson eddig. Bar nem is nagyon engedhetem meg magamnak a magánt jelenleg. Az ingyenest meg úgy tudom csak orvos írja fel, de ahhoz meg szerintem nem vagyok elég "dilis".

Sokat gondolkodtam valóban, hogy normális e, hogy kiabál velem néha és meg is mondtam neki csomószor és már ott tartunk, hogy utána rögtön bocsánatot kér. Egyszerűen hirtelen haragú, de nem gondolnám ettől rossz embernek

2021. márc. 25. 15:37
 12/13 Savlekotő ***** válasza:
0%
Engem sosem bantana, ne lepődj meg ha oda vág mert mással is együtt voltál előtte,azt hogy hogyan az ezt a típust kicsit se érdekli mert össze mossa..
2021. márc. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, a 11-es válaszodra: beutalót kell adniuk, ha kérsz. Én is jártam SZTK-ba ingyenesen pszichológushoz, pedig ránézésre egyáltalán nem vagyok dilis, sőt, tulajdonképpen nagyon enyhe depresszió (ill. gyanítom, mert diagnosztizálva nem voltam még) és önbizalomhiány kombináció volt.
2021. ápr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!