Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Reménytelen szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok. Tavaly decemberben megismertem egy lányt, akivel nagyon jól összebarátkoztunk és idővel elkezdtem többet is érezni iránta. Amikor ezt észrevette, megkért hogy menjünk el valahova, hogy beszéljünk. Elmondta, hogy volt egy férje akitől elvált és van egy 4 éves kisfia is. Mindennek tetejébe pedig 26 éves már...

Mondta hogy azért mondja mindezt el, hogy elejét vegyük egy kapcsolatnak és meg se próbáljuk. Akkor én is elbizonytalanodtam, kis szünetet tartottunk, de aztán megismertem a fiát és összebarátloztam vele. Nagyon jól kijövünk. A múlt héten a lány megint mondta, hogy ennek nincs jövője, de nagyon szeret és szeretné ha barátok maradnánk. Ma pedig ismét találkoztunk és mondtam neki, hogy én rettenetesen szeretem őt és keressünk megoldást a problémára. Megcsókolt és megegyeztünk hogy a héten elmegyünk valahova kirándulni. Csak megint olyan felemás hangulatban váltunk el, mi sem tudtuk pontosan, hogy helyes-e amit tettünk, de örvendtem személy szerint annak hogy viszont szeret.

Viszont amikor elmondtam mindezt a bátyámnak, mondta hogy ez nagyon rossz döntés és a szüleink sose nyugodnának egy ilyen kapcsolatba bele (ami igaz) és sokat beszélgettünk a témáról. Végül pedig elgondolkodtam a helyzeten és rá kellett jöjjek hogy magam sem tudom, felnevelném-e más gyerekét vagy képes lennék-e egy ilyen kapcsolatra... Életem leghülyébb és legreménytelenebb helyzete ez. Mit javasoltok, mit tegyek most?



2021. ápr. 4. 20:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

10

Egyikük sem szeretné hogy egy jóval idősebb, elvált és gyerekes nővel legyek. Apám bele is betegedne.

2021. ápr. 5. 00:44
 12/17 anonim ***** válasza:
70%

Jól van látom, hiába is magyarázom, úgyse érted. Majd talán később rájössz, vagy soha. "Nem szeretné". Ehhez szíve joga. De ettől függetlenül tudja, hogy az az ő véleménye, a döntés a tiéd.=Egészséges kapcsolat. Belebetegszik=Nem egészséges kapcsolat. Egy manipulatív eszköz. Ugyan mibe betegszik bele? Hogy a gyereke nem egy tárgy, amivel azt csinál, amit akar?

Félre ne értsd, nem szeretném "rád beszélni" a lányt. Sőt! De érdemes lenne elgondolkodni a saját határaidon. Húsz évesen még elnézhető, hogy nem tudsz, akarsz felelősséget vállalni a saját életedért, de pár év múlva már nagyon nagy hátrányaid lehetnek belőle.

2021. ápr. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

12

Belebetegszik a tudatba. Hidd el, ismerem apámat. És eleve a családomat. Ami szomorú, hogy magamat is. Elvből Elítélem én is az ilyesmit, most viszont én is belekerültem...

2021. ápr. 5. 08:26
 14/17 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, te magad beszéled le magadat folyamatosan erről a kapcsolatról. Akkor mi a gond? Hagyd és kész, hisz folyamatosan azt írod, mért nem valósulhat meg. Te nem is akarod őt igazán, akkor határozd el magad és felejtsd el. Ennyi.
2021. ápr. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mondd meg a lánynak, hogy te is beláttad a helyzetet, és szerinted is maradjatok nagyon jó barátok. Ezután pedig keress egy korodbeli lányt, akivel lehet barátságnál több is.
2021. ápr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

14

Akarom,de rengeteg az akadály és a hátrány sajnos.

2021. ápr. 5. 09:10
 17/17 anonim ***** válasza:
70%
Igen, ilyen az élet sajnos. Ritkán kínál dolgokat ezüst tálcán. Mérlegelni kell, hogy mennyire akarod, akarod-e az akadályok ellenére? Ha igen, akkor mindent tegyél meg. Ha nem, akkor gyorsan felejtsd el.
2021. ápr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!