Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van még esélyem, vagy elrontot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem, vagy elrontottam mindent? (hosszú)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem is tudom, hol kezdjem. Egy hónapja megismertem itt egy lányt. Már az elejtől kezdve nagyon jól kijöttünk, egész nap beszélgettünk. Sajnos nagy közöttünk a távolság, e miatt ő elég bizonytalan volt, hogy egyáltalán érdemes e ismerkednünk. Én próbáltam mondogatni, hogy ha úgy alakul megoldjuk valahogy (én hajlandó lennék mindent feladni a szerelemért). Két hét után végre találkoztunk, ami szerintem jól sikerült. Sajnos én addigra már többet éreztem és kicsit elvesztettem a fejem. Siettettem a dolgokat, mert azt hittem, hogy tartunk már "ott", persze nem erőltettem semmit sem. Rá egy hétre találkoztunk megint, akkor már nála is aludtam... Én megint azt éreztem, hogy jól sikerült, de aztán kiderült, hogy tévedtem. Utána, amikor eljöttem elmondta, hogy neki ez túl gyors volt, türelmetlen voltam vele, neki ezek nem mennek igy és, hogy ezek a tulajdonságaim nagyon unszimpatikusak neki. Pedig én egyáltalán nem vagyok ilyen, csak félreértettem az egészet, teljesen abban a hitben voltam, úgy éreztem ő is akarja. Azt is mondta, hogy mivel érezte már az első alkalommal is, hogy én sokkal többet érzek, ez egy nyomást rakott rá, hogy akkor neki is "kellene", ezért be volt feszülve. Én csak azt hittem simán zavarban van, ennyire nem is gondoltam bele, hogy ez baj lehet, hogy kimutatom az érzéseimet.

Azóta eltelt egy hét, még mindig végigbeszélgetjük az egész napot, kétszer is találkoztunk azóta, viszont ezeken semmi "olyan" sem történt. Most nem igazán tudom, hogy mindent elrontottam e, vagy van még esély és csak idő kell a dolognak. Szerelmesebb vagyok, mint valaha, tudok várni rá, csak ez a bizonytalanság felőröl. Nem igazán tudom mivel teszek jobbat, ha kicsit hagyom, ha inkább csak barátként közeledek felé... feladni egyszerűen nem akarom. Úgy érzem nagyon passzolnánk, bár temperamentumban különbözünk, az értékrendünk, céljaink hasonlóak.

Kérek mindenkit, aki csak bánatni tud, vagy trollkodni, az inkább csak hagyja ezt figyelmen kívül. Teljesen kivagyok, nincs rá szükségem.

Mindenki másnak, aki kommentel köszi. :)



2021. ápr. 5. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Várj vele, hagyj neki időt, hagyd, hogy kibontakozzon a kapcsolatotok. Már érzel, joggal ijed meg ettől, érezheti azt is akár, hogy ez csak fellángolás is részedről.

Erdeklődj, kérdezz, ismerd meg úgy igazán és minden úgy fog alakulni, ahogy lennie kell. Ha nem vagy olyan, aki elsieti a dolgokat, akkor mutasd meg neki.

Kitartást hozzá!

2021. ápr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehet erről mondani? Túl gyors vagy neki. Legyél lassabb, szerintem nincs semmi elrontva, de adj neki időt, ne fojtsd meg!
2021. ápr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt már hasonló, de lányként, sajnos aztán nem működött a dolog a különbözőségek miatt, pedig ő is csak a temperamentumban tért el, meg abban, hogy hamarabb érezte a dolgokat. Nincs még minden veszve, mert még találkozik veled a csaj, de sajnos lehet később is gondot okoz majd, hogy máshol tartotok, máshogy álltok az egészhez.
2021. ápr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki bant azt leutom! Nagyon jo fejnek hangzol es kedvesnek! Csak szerelmes vagy.. ha "megnyugtat" en is ilyen "nyomulos" vagyok szerelmesen. Még nem keso, nem sokszor "jatszottad" el gondolom, hogy nyomultal ra, igy még elhiheti hogy tudsz valtoztatni. Most ez a mondat hulyen hangzik, mert semmi baj nincs veled, hiszen nem eroszakoltad meg... Csak azt gondold el, hogy lehet ő még nem szerelmes, igy ő nem igy van a dolgokkal mint te. Nem erzi azt hogy uuuuh de odabujnek hozza. Ilyenkor mindenkepp az a megoldas, foleg hogy ő mar tudja hogy te szereted, mar csak ra kell varni, hagyd addig, ne kezdemenyezz (eloben, az olelest, akarmit, a csokot se!), ameddig o nem teszi. Akkor ha o teszi biztos lehetsz, hogy erez o is valamit. Sot, ha semmit nem teszel tenyleg, elkoszonesnel sem hajolsz oda hogy megcsokold akkor egy ido utan ha tenyleg erez irantad zavarni fogja es tuti kifejezi hogy akarná mostmár! A masik, ha csak irtok, azert irj ra te is, erdeklodj, kedves legyel, de ha megfogadod a tanacsom, legyen mindig sajat velemenyed, sise bologass neki, mert nekem pl. az egyik kiabrandito dology ha a masik latom hogy mindig azert bologat hogy nekem "tetszen". Es ha alig is birod ki, ne valaszolj egybol neki vissza. Foleg hogy o megszokta hogy gondolom hamar visszairsz, majd ha azt latja ritkabban, tobbet kell varnia rad azon csodalkozni fog, erdekesebb leszel neki, egy kicsit meg is ijed majd, hogy talan mar nem akarod ot. Es ez fokozza az erzeseit majd, persze csak ha alapbol van neki irantad. Tudom, nehez visszafogni magunkat ha szeretunk valakit, de arra gondolj hogy a vegen elered amit akarsz, de ha garanciara vesz, akkor nem leszel majd erdekes!
2021. ápr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Nokent irtam ezeket!
2021. ápr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
1 hónapja ismerted meg itt, rá két hétre találkoztatok, első találkán te már azt hitted, hogy tartotok valahol. (WTF) Tehát találkoztatok eddig négyszer amiből 2 rossz volt neki, de te már azt mondod szerelmes vagy. Ne csodálkozz ha elmenekül... A szerelem nem itt kezdődik. Nagyon elsieted, elijeszted.
2021. ápr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Neki írd meg ezeket.

Egyértelmű, hogy nem vesztett ügy, mert még mindig beszél és találkozik veled.

2021. ápr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!