Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti hogyan reagálnátok arra, ha egy csinos, kedves lány, akit régóta ismertek, egyszer csak azt mondaná nektek, hogy többet érez irántatok, mint barátság?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 6. 16:29
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
55%

4.


Mert én is félek az elutasítástól, ráadásul okkal, mert előnytelen alkatom van (kivéve magasság, viszonylag kevés bőrhiba és sűrű haj ami pozitívum, de a túlsúly, a nagy orr vagy keskeny szemek általában naaaagy-naaaaagy mínuszpontok, ráadásul utóbbi kettőn változtatni sem lehet).

2021. ápr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
10. Oké, de szóltam.
2021. ápr. 6. 16:48
 13/30 anonim ***** válasza:
66%
Visítva kimennék kapálni.
2021. ápr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
11. De nem is te kezdeményeznél, hanem a nő, és most vegyük úgy, hogy nem viccből teszi, és hogy erre nem kicsi az esély.
2021. ápr. 6. 16:51
 15/30 A kérdező kommentje:
13. Haha...
2021. ápr. 6. 16:52
 16/30 anonim ***** válasza:

14.



Félreértettelek. Akkor tennék én is egy lépést, ha ő is. Ez csak kölcsönösen működik. Csak ne kelljen kezdeményezni, mert gyáva vagyok.

2021. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
16. Igen, az a helyzet, hogy manapság már a férfiak se olyan bátrak. Nem rosszból mondom, mert pl. azt hallottam valakitől, hogy mindegy, ha egy férfi kezdeményez, úgyis a nőjé a végső döntés.
2021. ápr. 6. 16:57
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

17.


Szerintem régen se voltak bátrak, csak akkoriban létezett az etikett (40-es évek előtti világ) ahol előre betanult kérdések és válaszok voltak, nem létezett bunkó kezdeményezés, sem sértő elutasítás - mindkettő trágár nyelvezettel - egy bizonyos polgári réteg szintje felett. De még a parasztoknál se feltétlenül mert ők meg "az Isten lábát rágó" személyek voltak.


Az etikett most se jönne rosszul, előre meghatározott kérdésekkel és reakciókkal. Elegánsan, kulturáltan és kiszámítottan.

2021. ápr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Ha van barátnője a férfinak akkor ne nyomulj rá!
2021. ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Hát igen. Változik a világ.
2021. ápr. 6. 17:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!