Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm 14 férfival feküdt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 14 férfival feküdt le előttem 26 éves koráig , ebből kB a fele volt csak komolyabb kapcsolat.Szerintetetek sok ez a szám?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 11:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/99 anonim ***** válasza:
70%

Akik itt erénycsőszködnek, hogy nekik bizony nem kell olyan nő, akiknek sok partnere volt, de az nem baj, hogy nekik is megvolt. Ha ezt ennyire elítéled, akkor te miért lennél egy strigula ahelyett, hogy elbeszélgetnél vele, hogy szerinted csak elértékteleníti, érzelmileg sivárrá teszi magát?


Ahogy előttem is leírták: az baj, ha egy nőnek sok partnere volt, de az nem, ha egy férfi a fél várost megjárta. A nők sem szeretik, ha egy férfi sivár érzelmileg és épphogy tudja használni azt, amilye van.


14. Ez csak azt jelzi, hogy a lány szereti a szexet, szóval ha te nem vagy túl jó ebben, akkor számíthatsz hűtlenségre. Forróvérűek előnyben.


Sokszor nagyon is jól működnek a túltapasztalt és az alig volt pár kapcsolatom párosítások.


Kérdésre válaszolva, hogy sok-e. Ha igazán szereted, nem sok.

2021. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/99 anonim ***** válasza:
41%
91: Nekem valahogy olyan kettős érzésem van, mintha a "tapasztalt" lenne a tapasztalatlan. Hisz ha néhány emberrel megtapasztalta, akkor tudhatná, hogy senkivel sem lesz egetrengetően más, mert a szex csak szex, ha 10 emberrel volt valamilyen, nem kellene másik 30-al is megpróbálni hátha majd teljesen más lesz. Mintha már próbáltál volna 10 biciklit, de még mindig 70 másik biciklire vágynál mert biztos nem tudod, milyen biciklizni. Nekem ez fura.
2021. nov. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/99 anonim ***** válasza:
100%

"senkivel sem lesz egetrengetően más, mert a szex csak szex"



Ó, dehogynem... Fényévek vannak partner és partner között.

2021. nov. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/99 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen más egyéjszakás kalanddal és A Szerelmeddel.


A biciklik sem egyformák. Tekertél már Camping biciklivel és versenybringával? Ugye, hogy nem egyformák.


Volt már részed pocsék szexben? És nagyon jóban?


Akit nem érdekel a szex az úgysem érti.

2021. nov. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/99 anonim ***** válasza:
60%
94: Kipróbálod a campinget, a versenybringát... 4-6 -ot! Nem 50et.
2021. nov. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/99 anonim ***** válasza:
79%

Én nőként azért megválogatnám azt is, hogy egyáltalán kivel járnék. A 10-50 partner már nem válogatás, inkább leértékelés. Önleértékelés.


Nem kell elfogadni, szubjektív vélemény.

2021. nov. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/99 anonim ***** válasza:
55%

Sok vagy nem semmi közöd hozzá.

Tudod miért! elötted volt.

Elég buta volt hogy elmondta.

Téged meg ha zavar.

Zárd le vele a kapcsolatot és keres egy szüret.

2022. jún. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/99 anonim ***** válasza:
76%

"Sok vagy nem semmi közöd hozzá."


Miért ne lenne hozzá köze? Az emberhez hozzá tartozik a múltja és azzal kell elfogadni vagy elutasítani. Általában az gondolja, hogy senkinek semmi köze hozzá, aki szintén vállalhatatlannak gondolja saját magáról.

2022. júl. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/99 anonim ***** válasza:
41%

98 A válasz egyszerű és magad is írod múlt amikor őt még nem ismerte.

Tehát köze nem volt hozzá Soha nem kérdeztem meg a páromtól hány embert engedett az ágyába elöttem az ő dolga

Az már más amít mellettem tesz.

Igen egy ostoba nő hogy ezt mind elmondta vagy az úri ember egy magán nyomozó ami szintén gusztustalan!

2022. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!