Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm 14 férfival feküdt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 14 férfival feküdt le előttem 26 éves koráig , ebből kB a fele volt csak komolyabb kapcsolat.Szerintetetek sok ez a szám?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 11:32
 41/99 anonim ***** válasza:
72%
39. Hidd el a kíváncsi nő az minden fajta péniszt be vesz, nehogy azt hidd hogy elefánt kukikat nem hagytak ott még mikro kukiért.. ..
2021. ápr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/99 anonim ***** válasza:
23%

40.-nek.


A szám számít?

Oké, te melyik terméket veszed? Azt amelyiket sokan vesznek és sokan használnak, vagy a noname, polcon porosodó hulladékot, amit minden fórum lehúz?

2021. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/99 anonim ***** válasza:
78%

Jó a kérdés #42. Én azt veszem, amiről Tudom, h jó. Birka nyáj begetest meghallgatom, csak én már tapasztalt vagyok, van saját tudásra épült kompetenciam, szal nem sokat számít. És igen, noname termék hozta idáig a legtobbet. Idáig bejott. De en nem átlag vagyok.

40.

2021. ápr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/99 anonim ***** válasza:
80%
Nekem sok lenne, én nem kezdenék ilyen nővel. Pláne, hogy hogy jött össze ennyi idős korára 7 komoly (?) kapcsolat. Ha tényleg ennyi kapcsolatot komolyan tudott venni, mégis vége lett, akkor nem igazán vehető komolyan ez a nő. Valaki írta, hogy mi közöm nekem a másik fél értékrendjéhez.. :D Hát elég sok közöm van, ha házastársat, gyerkeim anyját keresem. Nyilván nem akarom, hogy olyan nőről vegyenek példát a leendő gyerekeim, akinek ennyi komoly párkapcsolata és partnere volt. Másrészt, olyanal tudsz jól kijönni hosszútávon, akivel hasonlóan gondolkodtok a világról.
2021. ápr. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/99 anonim ***** válasza:
33%

Engem inkább a 26 éves koráig 7 "KOMOLY" kapcsolat bizonytalanítana el. Bár...manapság...amikor "hétforduló", meg "2 hetesek vagyunk" dolgokat ünnepelnek...szerintem sokan, így ez a lány sincs, tisztában a fogalmakkal.


De ahogy már írták, neked nem való nő.

2021. ápr. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/99 anonim ***** válasza:
49%

31: "Hát eléggé telepi proli kategória."

Ne prolizz, fatökű!

2021. ápr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/99 anonim ***** válasza:
12%

Miért baj az, ha egy nő szereti a szexet, és csinálja is?

Jobb egy szűz K, aki havi 1X enged magára, és akkor is csak fekszik, mint egy hulla?

2021. ápr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/99 anonim ***** válasza:
90%
47, csak ez a két véglet létezik?
2021. ápr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/99 anonim ***** válasza:
25%

Ha a csizmám sz.ros lesz, azt letörlöm és megyek tovább. De ha valaki belesz.rik a csizmámba, azt többé fel nem veszem.


-székely bölcsesség :)

2021. ápr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/99 anonim ***** válasza:
24%

49.-nek.


És manapság hol találsz szűz csajt? Óvodában?

2021. ápr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!