Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm 14 férfival feküdt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 14 férfival feküdt le előttem 26 éves koráig , ebből kB a fele volt csak komolyabb kapcsolat.Szerintetetek sok ez a szám?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 11:32
 21/99 anonim ***** válasza:
50%
Valaki definiálhatná mi az a komoly kapcsolat. Számomra az amikor kilátásban van eljegyzés, esküvő ez az amaz és valami nyomós ok miatt nem jön létre:tragédia, hűtlenség, egyéb csalódás pl lecsukják egyiküket stb. Az hogy közösségi oldal szerint egy párt alkotnak 1 éve de egyikük egyetemet váltott/elköltözött, szóval ágyő.... az nem komoly kapcsolat hanem csak kellemes társas időtöltés
2021. ápr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/99 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ mióta van veled, ha több mint 2 éve együtt vagytok akkor annyira nem zavarna a hír, viszont egy friss kapcsolat esetén eltántorítana ez az informáicó.
2021. ápr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/99 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező!


DE ŐSZINTÉN!


Ha a lány szűz lenne, és azt mondaná, hogy csak a nászéjszakán fog veled szexelni, akkor jó lenne?


Lányok!


Hazudjatok a számokról! 2-3 és kész, úgysem tudja meg a kanitok az igazat. >:)

2021. ápr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/99 anonim ***** válasza:
36%
#23 nem végletekbe kell gondolkodni. Azt meg bele lehet számolni hogy ez a 14 is egy tompított szám akár, ha már ilyen tippeket adsz :)
2021. ápr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/99 anonim ***** válasza:
19%
Sztem is tompított már. :DD Ha különösen sokan kacsintanak a párodra, amikor az utcán sétáltok, akkor már kezdhetsz aggódni. :)
2021. ápr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/99 anonim ***** válasza:
29%

Fiatal zsidó és a házasság


A fiatal zsidó házasodna, de nagy dilemmába van. Felkeresi a bölcs rabbit:

- Rabbi! Házasodni akarok, de mondd, mit tegyek? Vegyek el egy bomba jó nőt, aki egész életemben megcsal fűvel-fával, vagy pedig egy rusnyát, ez esetben tudom, hogy csak az enyém lesz örökre.

Mire a rabbi:

- Hát dönts fiam, mi jobb. Megosztani egy tortát a barátaiddal, vagy megenni egy kalap szart egyedül?


Shalom!

2021. ápr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/99 anonim ***** válasza:
58%
Én páromnak én vagyok a negyvenedik 28 évesen. Miért lenne ez sok? Elmész egy hippi kommunába azt egy hét alatt lesz többed.
2021. ápr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/99 anonim ***** válasza:
88%
Amikor a kalap szar csal meg fűvel -fával, az de nyami. :DD Már pedig nincs összefüggés a külső és hűség között. Bár, ismeretségi, rokoni körökben inkább a csúnyább/elonytelenebb tagok (férfi vagy nő) csalnak.
2021. ápr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/99 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező! Nem random idegen embereket kellene megkérdezni, hogy sok-e. Ha el tudod viselni, hogy voltak előtted 14-en, akkor maradj a lánnyal, ha nem, akkor ne. Elmondta neked, te meg itt kiteregeted ismeretlenek előtt. Egy telenovelából egy fiatalember jutott eszembe, aki azt mondta a feleségének, aki korábban prosti volt, miután színt vallott: "Nem az a lényeg, hogy én legyek az első, hanem, hogy én legyek az utolsó.". Ha téged zavar, hogy ennyien voltak előtte, akkor nincs értelme folytatni a kapcsolatot, ha viszont bízol benne annyira, hogy nem fog megcsalni, éljetek boldogan. (Egyébként nyitott házasságok is vannak.)
2021. ápr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/99 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ. Ha én nem voltam köztük, akkor kevés.
2021. ápr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!