Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm 14 férfival feküdt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 14 férfival feküdt le előttem 26 éves koráig , ebből kB a fele volt csak komolyabb kapcsolat.Szerintetetek sok ez a szám?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 11:32
 61/99 anonim ***** válasza:
47%
Ha 16 évesen kezdte, és a fele komoly tehát minimum 1 év, akkor volt 3 év alatt 7 férfival... nekem sok lenne.
2021. júl. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/99 anonim ***** válasza:
73%

Nekem az ilyen lányok nem becsülik önmagukat. Nagyjából mindenkivel lefekszenek, lelkileg valami gond lehet velük. Ha ma velem lefekszik, akkor holnap akár mással is. Jó, oké, megdugnám akár többször is, de tutira nem én lennék a megmentője.


Vegyünk egy számot, legyen 20. Elvileg a nők csak a normális férfiakat díjazzák. Tehát volt neki 20 rendes pasija. Miért szakítottak? Ezek szerint a nő volt a gyenge láncszem. Akkor én vállaljam föl? Ha meg ő a normális, akkor miért hagyta hogy 20 idióta átmenjen rajta? Egyik opció sem valami kecsegtető. Ha meg szereti a dákót, az meg talán a legrosszabb! Mint mondtam, az enyémet is szeretheti, de a feleségem az nem lesz soha.

2021. júl. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/99 anonim ***** válasza:
26%
Nemhogy a feleség szerepre nem alkalmas, egy sima élettársi, vagy akár csak egy haverok, család, szomszédok stb. előtt felvállalt járogatásra se érdemes az ilyen.
2021. júl. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/99 anonim ***** válasza:
30%

"Jó, oké, megdugnám akár többször is, de tutira nem én lennék a megmentője." "Ha meg szereti a dákót, az meg talán a legrosszabb! Mint mondtam, az enyémet is szeretheti, de a feleségem az nem lesz soha."

Ebből mondjuk rólad se az jön le, hogy kizárólag komoly kapcsolatban csinálod, akkor nem tudom, őt milyen jogon ítéled el...

2021. júl. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/99 anonim ***** válasza:
15%

34-es!


Tehát egy beteg, hazudós qrva vagy.


35-ös!


Még jó hogy nem zavarná. Ez nem kettős mérce, te vagy egy gyökér, ha nem érted a nemek ösztöneit.

2021. aug. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/99 anonim ***** válasza:
12%

58-as!


”Én kb kétszer annyival, de amikor kapcsolatban voltam, akkor csak azzal, akivel együtt voltam. Ezek 2-2.5 évesek voltak. Igazából miért ne?”


Azért ne, mert büdös qrva vagy.

2021. aug. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/99 anonim ***** válasza:
13%

A 62-esnél meg 63-anál a pont!!!


64-es!


”Ebből mondjuk rólad se az jön le, hogy kizárólag komoly kapcsolatban csinálod, akkor nem tudom, őt milyen jogon ítéled el...”


Mondjuk mert nem azonos neműek?

2021. aug. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/99 anonim ***** válasza:
56%
Hogy a bánatba jönnek ide az azonos neműek? Végig heterókról volt szó.
2021. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/99 anonim ***** válasza:
14%

68-as!


Ki mondta, hogy nem heterókról van szó?


Nem azonos neműek, így jogosan ítélheti el a csajt.

2021. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/99 anonim ***** válasza:
4%

Mert férfiként megdugom ha könnyű préda, aztán a részemről ennyi. Ha komoly nő lenne, akkor meg komolyan udvarolnék neki. Az ilyen könnyűvérű nők alapból kiölik az udvarlási szándékot már az elején. Mégis minek teperjek egy ilyen nőnél? Magamat járatnám le a saját szememben.


Egy férfi akkor szexel, amikor p*nához jut, azaz a p*na gazdája zöld utat ad. Lehjet ezen vitatkozni de felesleges. A legszuperebb pasi is azért szexszel, mert rengeteg nő ad szabad utat neki. Ha egy nő megadja a lehetőséget, azt ki kell használni, feltéve ha tetszik. Na ezt azért kiemelem, mert ronda, szódával elmegy külsejű nőkre nem vetem rá magam.


Szóval csak ennyi kedves 64-es.

2021. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!