Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet méltósággal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet méltósággal kezelni azt, amikor a nagy szerelmednek elmondod az érzéseidet, ő viszont csak barátként tekint rád?

Figyelt kérdés
Egyszerűen fogalmam sincs, hogy most mit csináljak, egyelőre nyugtatókkal tömöm magam. Annyira szeretném azt hinni, hogy meggondolja magát, ha virágot és ajándékokat küldenék neki, akkor vajon elérhetnék valamit, de aki azt mondja a másiknak, hogy legyünk barátok, akkor neki akkor sem kellene az illető, ha ő lenne az utolsó ember a világon. :(

2020. júl. 18. 14:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
Általában ez a forgatókönyv. Nem nagyon hiszek a kölcsönös szerelemben. Úgyhogy csak az történt veled, mint bárki mással...ha ez vígasztal.
2020. júl. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges az ajándék, meg a virág. Méltósággal úgy tudod kezelni, ha elfogadod, hogy ő nem viszonozza az érzéseidet. A nagy szerelem nem ilyen, ez csak egy ábránd volt, ami szerte foszlott.
2020. júl. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
29%

1.: Többet nem is köszönsz neki.

2.: Azonnal megfektetsz 3-4 prostit.

3.: Drukkolsz, hogy kifogjon valami férget, aki jól megszívatja és lealázza.

2020. júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Most egy enyhe kellemes szellő (a 6 szem Frontintól) adott némi pozitív érzést, hogy én már csak azért is megpróbálom, hogy küldök neki futárral egy hatalmas nagy csokor vörös rózsát. Gyűlölném magam, ha csak egyszerűen belenyugodnék ebbe a szituba, anélkül, hogy még próbálkoznék.


Ami kettőnk közt volt, kicsit többnek, mint egy szimpla baráti viszony (legábbis a részéről). Simogattuk egymást, összebújtunk, homlok csók, stb...

2020. júl. 18. 14:51
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

4.-re.


Állj!


6 Frontin?


Szóval te ilyen mentális beteg/függő gyerek vagy? Mert így megértem a csajt.

2020. júl. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló!


1. Érzelmesen váltunk el, kicsit bunkóság lenne tőlem, hogyha ezek után nem köszönnék neki.


2. Kefélnék velük egy jót, aztán pedig megy tovább az élet. Egy kis dugás idegenekkel még nem gyógyítja meg az ember lelkét sajnos.


3. Akkor is fájni fog, hogy nem az enyém lett, hanem a "féregé".


De értékelem a válaszod, köszönöm szépen!

2020. júl. 18. 14:59
 7/21 A kérdező kommentje:
#5 Csak akkor nyúlok gyógyszerhez, ha valami komoly trauma ér. Gondoltam, miért ne, nem akarok azonnal öngyilkos lenni, habár tegnap feltérképeztem a helyet, ahol talán megteszem, ha úgy érzem, hogy végem van.
2020. júl. 18. 15:03
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

7.-re.


Mondom én, bajod van, és szerencsére ezt levette a csaj, és kukázott.

2020. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
A jobbik énemen latta végig. Az, hogy egy ilyen csalódás után milyen vagy itthon (kb. azt tettem, mint a legtobb ember ilyenkor) az teljesen más dolog. Ennyi.
2020. júl. 18. 15:17
 10/21 A kérdező kommentje:

Illetve örülök, hogy te ezt szerencsének fogod fel, hátha egyszer átélsz te is egy ilyet. Drukkolok neked.


Mellesleg kibszottul utálom az ilyen megmondó embereket, akik sosem éltek át komoly traumát (nem csak a szerelmi részre értem), de azért lehülyézik a másikat, meg leoltják a francba. Az öngyilkos kérdések alatt is csak oltják a kérdezőket, holott krvára nem tudják, hogy mit él át, hofy mivel kell együttélnie...

2020. júl. 18. 15:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!