Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok mi az a 3 fő kűlső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi az a 3 fő kűlső tulajdonság ami fontos nektek egy pasiban?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 19. 17:05
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
0%
Na ezért gyúrnak a gyerekek már 13 éves koruktól, ezért tömik minden szrral magukat. Sportos testalkat az konkrétan egy görög szobor, definiált, fittness bajnok testalkatot takar. Ez lenne a nem túl izmos. Ennyi erővel akkor nem kell besértődni ha a férfiaknak a karcsú, vékony nők tetszenek, nem csapott vállakkal, de ultra formás lábakkal. A 16-24 éves korosztály kb. 15%-a talán még hozza is ezt a szintet. Azért amikor egy 40 éves nő előadja a helyes arc-sportos test elvárásait az ugyancsak 40-50-es férfi társadalom felé, az már inkább szánalmas. Természetesen ő "átlagos" testalkat... 70-80kg. Én ma már nem látok nőt, aki ne valami sármos plasztikai sebész-fittness bajnok kombót vár el egy férfitől! Csak az álompasi jöhet szóba, az már mindegy is hogy maga a nő hogy is néz ki. A férfiak többsége, sőt a 95%-a levegőnek van nézve. Ami meg a hab a tortán az, hogy az Atya Úristen is kevés, majd megjelennek egy olyan hapsival, aki egy rossz karikatúra.
2021. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
74%
31. Ez igaz. Amikor a nők azt írják nem kell nekik kigyúrt férfi, akkor úgy értik, hogy nem kell nekik Mr. Olimpia szinten kigyúrt férfi. Csak olyan testalkatú izmos, erős, sportos férfi, akinek a testén az látszik, hogy több éve jár heti többször edzőterembe, vagy olyat sportol amitől szintén izmosnak lehet lenni.
2021. ápr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

#31! Megszólítottnak érzem magam, mert én is hasonlót írtam, mint amire reagáltál. Az utolsó mondatoddal pont azt igazolod, hogy nem az Atyaúristent várjuk el. Akkor nem lennénk rossz karikaturával, nem? Ez eléggé ellentmondásos.

Az a baj, hogy nektek tök Mind1, hogy mit írunk, úgy is megmagyarázzátok, hogy nem úgy van. Én írtam pl.hogy nem túl izmos. Tudod, mit jelent az? Segítek: NEM túl izmos. Te ez valamilyen szövegértési hiányosság miatt úgy fordítod, 13 éves korától agyon szteroidozott lufiizmokkal kell rendelkeznie. Miközben nagyon nem. Konkrétan hányni tudnék az olyanoktól. Nálam pl.az a felső határ, ha befeszíti mondjuk a karját, akkor látszik, hogy nem egy hajas plötty hanem van valami izom, de normál állapotban semmi nem látszik. Tehát nincs dinnyehordó fiú kinézete. Ez a típus, egyébként pont nem az edzőteremben él, de sportos életmódja van. Hobbi szinten sportol valamit, vagy csak rendszeresen biciklizik/fut/úszik vagy bármi, nem a gép előtt tesped egész nap. Igen, ezt én is tudom hozni közel a 40 felé. Ugyanakkor nem gondolom, hogy kéne is! Az a testzsír százalék, ami egy férfinél még ok., az egy nőnél kóros. Amennyi izom nekem egy férfin tetszik, annyi magamon már nem tetszene, egész egyszerűen azért, mert 2 különböző nemről beszélünk. Nekem például elég izmos a vádlim. Nem tehetek róla, de nem tetszik. Csúnya. Egy férfi ilyen vádlival tetszene🤷

Nem tudom ki sértődik meg azon, ha a pasinak a vékony lányok tetszenek 16-24 között. Mindenkinek joga van saját ízléshez. Annyi, hogy ne lepődjön meg, ha bizonyos kor fölött az említett korosztály max.kiröhögi.

"Csak az álompasi jöhet szóba, az már mindegy is, hogy maga a nő, hogy néz ki." Pontosan így van. Legfeljebb nem kapja meg az álompasit és egyedül marad, de megnyugtatlak, ez rád is igaz. Bármikor dönthetsz úgy, hogy csak az álomnő kell, nem éred be kevesebbel.

2021. ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
29%

33. Értjük.

Ne legyen túl izmos, azt jelenti, hogy NE legyen ilyen: [link]


De legyen sportos, erős, "átlagos". Kb ilyenek:

[link]

[link]

[link]


Amihez ugyanúgy minimum több éves folyamatos sport múlt, heti többszöri edzés kell.

2021. ápr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem pont. Amiket linkeltél, nekem mind túl sok. Némelyiknek majdnem akkora melle van, mint nekem😂
2021. ápr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
19%
35. Jó, nézd, neked az, de te most minden bántás nélkül csak 1 nő vagy. Ilyenkor az a kérdés, hogyha vennénk 100 nőt, akkor abból mennyinek tetszene ilyen testalkatú férfi és rengetegnek igen. (Ez fordítva is nyilván ugyanígy működik, hogy a sok férfi véleménye dönti el ki a jó nő, minthogy a sok nő véleménye dönti el azt is, hogy ki a jó pasi.)
2021. ápr. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

#35: azt ne mondd, hogy te egy ilyen not pl. nem bamulnal nyalcsorgatva a strandon:


[link]


es feltetelezem, te sem vagy 190 centis, kisportolt testu pasi, kulonben nem sertodtel volna be ezeken a hozzaszolasokon es nem kezdtel volna el hisztizni a csunya gonosz noi igenyek miatt.

termeszetesen akarhogy is nezel ki, neked is jogod van ilyen nore acsingozni.


mert ahogy a noknek a magas, kisportolt test az ideal, a pasiknak a vekony alkat nagy mellekkel es legalabb ilyen seggel. nem hinnem, hogy ennek a kerdesnek a noi verziojaban nem ilyesmi idealt emlegetnenek a pasik fokent.


egyebkent attol, hogy nekem is nyilvan bejonnek az izmos pasik, meg egy atlagossal is szivesen osszejonnek, ha megtetszik. tobben is irtuk, hogy NEM KELL HOGY IZMOS LEGYEN, csak ne legyen kover meg kifejezetten vekony, de te nyilvan arra a 2 hozzaszolasra ugrasz, aki leirta, hogy izmos legyen.

egyebkent pedig fogalmad sincs, az ide iro nok hogy neznek ki. lehet, hogy akad koztuk 70 kilos, de lehet, hogy aki izmos ferfit akar, az maga is kisportolt, feszes testu, gyonyoru alaku no.

2021. ápr. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
elozo hozzaszolas 36-osnak ment
2021. ápr. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
54%
Akkor nincs is nagy baj, amikor a hasonló a hasonlót vonzza. Sajnos manapság a full-full top extrás pasik és nők kellenek mindenkinek. Az átlagos, de megfogjon benne valami meg csak egyszerűen blöff duma. Amikor meg hányás, idióta pasik mellett látok nőket, az jeles tanúbizonysága a női kisebbségi komplexusnak. Félreértés ne essék, én már sok-sok éve házas vagyok, de van rálátásom a környezetemben zajló események miatt. Igazából hogy vki normális, iskolázott, céltudatos, építi az életét, elért valamit stb. az nem számít. Egyedül az számít, hogyan adja elő magát, ami az esetek döntő többségében csak szimpla hazugságokra épül. Én 20 éve együtt vagyok a feleségemmel, egyszer sem léptem félre, amit senki sem hisz el. Ugyanis sztereotípia az, hogy a pasik 100% hogy félre mennek. Meg az is, hogy a férfiak igénytelenek, csak lyuk legyen. Amit ma látok az az, hogy pontosan a férfiakból csináltak egy kiherélt nemet, a nők döntenek mindenben és mindenről.
2021. ápr. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nőként az tűnt fel, hogy mennyien kiemelték, hogy legyen ápolt, ami normális esetben alap. De sajnos tényleg nagyon sok igénytelen férfi van, és ez már szinte pluszpont, ha nem rohad a foga, és nem büdös 🤦‍♀️
2021. ápr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!