Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Járnának olyan lánnyal akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnának olyan lánnyal akinek előttetek volt néger pasija?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 21. 16:25
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
26%
Micsoda igényes pasikák vannak itt. Aztán lehet, hogy még cigány nőnek sem kellenétek.
2021. ápr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
29%

"Te nagyon okos, nem az a kérdés hogy vonzónak találsz-e a más rasszokat, hanem hogy jarnál-e valakivel akinel volt fekete exe."

Csak válaszoltam arra, hogy attól nem rasszista valaki, meg lehet értelmes, te másik nagyon okos.

2021. ápr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
57%
Ez milyen alapon önértékelési probléma? Van aki vonzódik a fekete férfiakhoz stb. és ennyi. Fordított esetben meg persze tökre oké lenne igaz, hogy a fehér férfi nyugodtan huzogathatja a fekete nőket...
2021. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
78%
Szia. Engem nem zavarna. Lehet, hogy velem van a baj de soha nem érdeklődöm, hogy hány exe volt, hány alkalmi volt stb. Engem nem érdekel az ilyesmi!:)
2021. ápr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
0%
Rasszista létemre, bizonyos esetekben, el tudnám fogadni, hogy volt feketével. Pl. ha a az a fekete így nézett ki: [link]
2021. ápr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
23%

20.-nak


A hazai statisztikai egy ELTE/ÁNTSZ felmérésből van.

2021. ápr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
76%
Nekem pont hogy szimpatikus lenne... tudod miért? Mert tudnám, hogy biztosan nem olyan nő, aki előitéletes....és nem olyan, akit befolyásol az emberek véleménye... ebből adodóan, nagyobb az esélye, hogy velem is elfogadóbb lesz, és kevésbé előitéletes..
2021. ápr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
7%

23.-nak.


Aha...tehát ha rosszul főzöl, akkor a legjobb egy éhező partner, mert ő a meleg, sós, borsos, olajos víznek is örül majd, minőségi fácánleves helyett?

2021. ápr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Komolyan nem találom azt a statisztikát. Pedig kiváncsi vagyok a százalékokra, a megkérdezettek számára, így az egészre. De nem tudom hogy keressem már
2021. ápr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

26.-nak.


Ha at ELTE kereső nem dobja ki, akkor passz. Mióta nem járok oda, még a környékét is kerülöm.

2021. ápr. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!