Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Attól, hogy nem ő az igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól, hogy nem ő az igazi még vele lehetek?

Figyelt kérdés

Párommal egy éve vagyunk együtt, én 22 ő 23 éves. Nagyon szeretem, tényleg, és nagyon jó a kapcsolatunk, de nem érzem azt hogy ő lenne az igazi, akivel leélném az életemet. Illetve még túl fiatalnak érzem magam egy örökre elköteleződéshez.

Pont valami filmet néztünk amikor elgondolkodtam, hogy ha most megkérné a kezem (nem fogja, félreértés ne essék) akkor nem tudnék igent mondani.

De ezért nem akarom elhagyni, hisz szeretem, és még sok szép emléket szeretnék vele gyűjteni.

Nem beszéltünk erről, és bár mindig megértjük egymást, úgy gondolom ezt nem szeretném vele megosztani, maradjon az én titkom. Valahogy ő rajta sem érzem hogy végtelen szerelemben gondolkodna, de ez már lehet a saját fejem szüleménye.

Ha valakinek esetleg volt/van hasonló tapasztalata mesélje el ha van kedve, kíváncsian várom.



2021. máj. 7. 08:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés mert jól is érzed vele magad, de tudod, hogy a kapcsolat véges. Én is voltam ilyen helyzetben, én szakítottam és megkerestem azt, akivel nem látok "lejárati dátumot". Ez a legegyenesebb szerintem.
2021. máj. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi az oka annak, hogy úgy érzed nem ő az igazi? Van valami konkrét dolog benne, vagy csak azért, mert túl fiatalnak érzed magad?

Egyébként ne agyalj ezen. Ameddig jó, addig maradj vele.

2021. máj. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
"A sors talán azt akarja, hogy sok nem megfelelő emberrel találkozz mielőtt megismered az igazit, hogy mikor ez megtörténik igazán hálás legyél érte." - és felismerd.
2021. máj. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Hát mondjuk nem kéne húzni az idejét, én rákérdeznék hogy mik a tervei előreláthatóan, meg hogy érez velem kapcsolatban.


Nem tudhatod nem fontolgatja-e hogy majd megkér, stb. Korrekt lenne ezeket tisztázni.


Egyébként nem vágom miért vagy egy szerinted jövővel nem bíró kapcsolatban, magadtól is elveszed az időt és lehetőséget.

2021. máj. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedves második!

Sajnos magam sem tudom megmagyarázni, csak annyival, hogy nem így képzeltem el azt a kapcsolatot ami mellett egy életig kitartanék. Nem azért mert nem jó, hanem mert úgy érzem a nagy szerelem még vár rám valahol.

De nagyban befolyásolja ezt az is, hogy nem állok készen, és az "örökké együtt" ilyesztően hangzik számomra. Még lehet meg sem értem annyira, hogy menjek, túl sok vár még rám az életben.

2021. máj. 7. 08:46
 6/14 A kérdező kommentje:

4esnek!

Nem gondolom, hogy húzom az idejét, ha jól érezzük magunkat.

És magamtól sem veszem el az időt, pont ezért, mert élvezek vele lenni.

Sajnos nem tudok véget vetni ennek a kapcsolatnak, hiszen szeretem. Talán lehet eljön az idő amikor úgy fogom érezni, ez tényleg időpocsékolás volt, talán nem, és hálás leszek hogy így alakult.

Pont így jöhet rá szerintem az ember hogy mire is van szüksége valójában.

A lánykérés kétlem hogy megtörténik, kora ellenére még nagyon gyerek az illető és fogalma sincs mit akar a világtól. Ezért gondoltam, hogy talán ő is szeretne még nélkülem élni egyszer, és tovább keresni az igazit.

2021. máj. 7. 08:50
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Akkor mi a kérdés?
2021. máj. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Vele lehetsz, de így csak tönkre mész ebbe a kapcsolatba.
2021. máj. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én nem gondolom hogy tönkre mennénk, de persze mindenki máshogy látja
2021. máj. 7. 13:34
 10/14 anonim válasza:
100%
Kedves Kérdező! Én az eddigiekkel ellentétben nem gondolom,hogy ki kéne most lépned. Ahogy te is írtad,lehet egyszerűen arról van szó,hogy nem állsz készen. Amikor eljön ennek az ideje, érezni fogod,hogy továbbra is vele szeretnél lenni vagy sem. Addig kár túlparázni, inkább csak élvezd ki azt,hogy most jó. Amúgy meg szerintem ezt a nagy ő dolgot nem kell túlmisztifikálni,szerintem egy embernek sok nagy ő-je lehetne, de ez csak személyes vélemény:) üdv, egy ugyanezt megélt,mostmár 26 éves menyasszony
2021. máj. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!