Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Attól, hogy nem ő az igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól, hogy nem ő az igazi még vele lehetek?

Figyelt kérdés

Párommal egy éve vagyunk együtt, én 22 ő 23 éves. Nagyon szeretem, tényleg, és nagyon jó a kapcsolatunk, de nem érzem azt hogy ő lenne az igazi, akivel leélném az életemet. Illetve még túl fiatalnak érzem magam egy örökre elköteleződéshez.

Pont valami filmet néztünk amikor elgondolkodtam, hogy ha most megkérné a kezem (nem fogja, félreértés ne essék) akkor nem tudnék igent mondani.

De ezért nem akarom elhagyni, hisz szeretem, és még sok szép emléket szeretnék vele gyűjteni.

Nem beszéltünk erről, és bár mindig megértjük egymást, úgy gondolom ezt nem szeretném vele megosztani, maradjon az én titkom. Valahogy ő rajta sem érzem hogy végtelen szerelemben gondolkodna, de ez már lehet a saját fejem szüleménye.

Ha valakinek esetleg volt/van hasonló tapasztalata mesélje el ha van kedve, kíváncsian várom.



2021. máj. 7. 08:08
1 2
 11/14 anonim válasza:
Ja és még annyi,hogy én elmondtam a páromnak hogy nem állok még készen,mivel ő 8 évvel idősebb, és úgy éreztem így fair,hogy ennek tudatában dönthet hogy akarja-e a kapcsolatot vagy sem. Persze ezt te tudod,hogy el szeretnéd-e mondani neki, de én hiszek az egyenes kommunikációban. Előző voltam
2021. máj. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mi is ennyi idősek vagyunk, és megbeszéltük, hogy nekem (én vagyok a lány), valahogy az eljegyzéssel együtt jár, hogy már önellátó vagyok, nem szorulok a családom segítségére stb. Szóval nagyon szeretem a párom, de az eljegyzéssel én várnék, és ezt megértette.


Te is mondd meg neki, hogy fiatalok vagytok, nagyon szereted, de még várnál egy pár évet. Lehet, hogy a párod is beszélne az eljegyzésrol, mert tudni akarja, hogy hogy állsz hozzá, neked ez elvaras-e ebben a korban.

Inkább jobb ezt megbeszélni.


22L

2021. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Senior Séf ***** válasza:
100%
A kapcsolatok 95%-a ilyen, kérdező. Leragadunk valaki mellett mondván hogy jobbat úgysem találunk, vagy amíg jobbat találunk, stb. Én 40 éves koromig nem találtam az igazit. Sokszor voltam szerelmes, de tudtam, hogy valami még vár rám. Megnősültem, családom lett, de titkon még mindig rágott valami. 22 éve találtam meg a nagy Őt, azóta imádjuk egymást rendületlenül.
2021. máj. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Erről mindenképpen beszélni kellene vele. Csak úgy tudnék elképzelni egy ilyen kapcsolatot a továbbiakban, ha mindketten tudnátok a másikról, ha beütne egy szerelem, akkor otthagynátok egymást. Lehet, hogy a szerelem elmúlta után visszatérnétek egymáshoz. De mindenképpen tudni kellene a másiknak, hogy nem vagytok szerelmesek. Persze még házasságok is (a legtöbb) vannak ilyenek, de úgy tisztességes, ha megmondjátok egymásnak. Akár még össze is lehet házasodni, ha ezt tudjátok magatokról, csak az a kérdés, ha gyerek lesz, és jön a szerelem, akkor mi lesz.
2021. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!